KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kapelusze słomiane i eleganckie z tasiemką czapki z regulacją dziecięce unisex i kolorowe a także zimowe nauszniki rękawiczki touch penowe i szaliki "eleganckowe"

W naszej kategorii ODZIEŻ TEKSTYLIA CZAPKI KAPELUSZE SZALE APASZKI jak sama nazwa wskazuje czapki, bejsbolówki, kapelusze słomiane i eleganckie z tasiemką czapki z regulacją dziecięce unisex i kolorowe, a także zimowe nauszniki rękawiczki touch penowe i szaliki "eleganckowe". Produkty dostępne w opcji damskiej, męskiej i unisex oraz dziecięcej. Wszystkie modele dostępne z bogatą gamą kolorystyce. Szczegóły dotyczące dostępności towaru, czyli aktualnych stanów magazynowych z opcja wysyłki w 24 godziny bez zdobienia - po kliknięciu w ikonę kalkulatora konkretnego produkty. Ta informacja znajduje się po lewej stronie ekranu przy kolorystyce.
Dodatkowo przypominamy, żeby sprawdzić cenę wybranego produkty wraz ze zdobieniem polecamy skorzystać z kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy.

4.65 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

8.96 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

2.3 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

4.1 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120