KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kurtki wiatrówki peleryny płaszcze poncza w etui kolorowe z kapturem z rękawami z zamkiem błyskawicznym lub zatrzaskami

PELERYNY PONCZO PŁASZCZE to kategoria, która zawiera wierzchnie okrycie chroniące przed nagłym deszczem. Mamy proste poncza idealne na rower - wystarczy zarzucić na ramiona by były suche i dotrzeć do celu w suchej bieliźnie. Dla aktywnych to bardzo dobry produkt. Dla pielgrzymów to idealne rozwiązanie. Dla biegaczy to nieodzowny atrybut suchych majtek. Sztormiaki to produkt nieprzemakalny z gumowanymi szwami zupełnie nie przepuszczający powietrza, czyli w takiej pelerynie nawet trudno będzie zmarznąć. Najczęściej wykonujemy nadruk na etui danego poncza lub peleryny, bo jest to najtańsza forma znakowania. W przypadku zdobienia na plecach lub na piersi zalecamy kurtki przeciwdeszczowe też z naszej oferty w NETRA.pl.
Zatem żeby wiedzieć co wybrać zapraszamy do kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl.
Przy każdym produkcie jest ikonka KALKULATORA.
Kliknij w nią, wybierz ilość, miejsce nadruku, ile kolorów ma Twoje logo i już jesteś gotowy na koszty związane z zamówieniem.
Całe obliczenia zapisz korzystając z kolejnych ikonek znajdujących się po prawej stronie ekranu. Mamy dwa formaty zapisu - klasyczny PDF lub EML, który możesz modyfikować - dodawać treść.
Nie zapomnij sprawdzić dostępności danego gadżetu - nasze stany magazynowe znajdują się po LEWEJ stronie ekranu.
Zapraszamy!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120