KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

AKCESORIA DO WINA i nie tylko wina bo są tu KUFLE Kufel POKOLE Karafki kieliszki szklanki otwieracze

Produkty w zestawie uważane są za ekskluzywny upominek reklamowy z brandingiem. Komplety pakowane są w pudełka drewniane lub ekologiczne kartony wykończone korkiem. Upominki składają się z klasycznych korkociągów otwieraczy pierścienia na butelkę zwany również kołnierzem termometr. mamy też produkty solo. Klasyczne otwieracze karafki piersiówki nawet torby na butelki wina whisky koniaka itd. Ciekawe termoizolacyjne pojemnika na kartony soków. Nietypowe coolery ogrodowe. Komplety do wina wraz z akcesoriami do serów - idealne połączenie na degustację. Szklanki i kieliszki z recyklingu. Rewelacyjne zestawy koktajlowe w komplecie z shakerami. świat alkoholi bez zestawów to niekompletna rzeczywistość?
Dodatkowo można wykonać kalkulację ON_LINE na naszej stronie netra.pl.
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy do testowania!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120