KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Ubrania typu T-shirty sportowe termiczne koszule eleganckie apaszki szaliki krawaty kapelusze czapki z daszkiem i zimowe kominy bluszy kamizelki kurtki pulowery cardigany i pokrowce na to wszystko

W naszej kategorii ODZIEŻ TEKSTYLIA mamy wszystko co jest wykonane z materiały, dzianiny, materiały Cool Fit, poliestru, elastan sklejony z mikropolarem, bawełna, taslon, z dzianiny, jersey, softshel i inne. O różnej gramaturze od 100g i wyżej. Odzież to nie tylko bluzy, kurtki, polary, T-shirt, polówki, bezrękawniki, koszulki oddychające typu fit sport. A także szaliki, czapki, rękawiczki, bejsbolówki z daszkiem, same daszki przeciwsłoneczne, kapelusze słomiane również, nauszniki, kominy, opaski, chusteczki. Wszelkiego rodzaju akcesoria ubraniowe typu wieszaki, pokrowce, krawaty, muszki, chusteczki ozdobne. Mamy również koszule damskie i męskie, ale także unisex. Każdy model na określoną kolorystykę, rozmiarówkę itd.
Aby sprawdzić cenę wybranego produkty wraz ze zdobieniem polecamy skorzystać z kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw X4) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji.
Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia. Informuję, że terminy realizacji ustalane są na bieżąco oczywiście dla każdego na wczoraj :-)

4.65 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

8.96 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.27 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.38 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.38 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120