KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Komplety z kryształu, szkła, porcelany, ceramiki, wykończone silikonem lub skóra na desce lub z sitkiem na fusy, korkiem jako zatyczka lub na smyczy

CERAMIKA REKLAMOWA - Kategoria SERWISY ZESTAWY w naszym "sklepie internetowym" NETRA.pl zawiera wyselekcjonowane artykuły z porcelany, komplety z kryształu szkła pod grawer laserem 3D. A także zawiera klasyczną ceramikę dodatkowo wykończoną silikonem lub ekskluzywną skóra. Mamy w ofercie bambusowe deski wraz z pakolami jako komplet do poczęstunku. Ciekawe bukłaki o pojemności 1890ml. Piękne karafki wraz ze szklankami, które zawierają elementy korka naturalnego. Dorzuciliśmy też wyciskarki do cytrusów jako dodatek do szklanek. Oczywiście do zakupu razem lub osobno. Kieliszki w niestandardowym wydaniu, bo na smyczy lub składane nie tylko na alkohol, ale również idealne na wadę do popicia lekarstw. Oraz kapitalne komplety piersiówek stalowych lub stalowych oklejonych wysokiej jakości skóra bydlęcą i jagnięcą. Zaparzacze do kawy herbaty lub ziółek.
CERAMIKĘ Reklamową można wykorzystać jako jeden z elementów działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy. Wystarczy by Klient wybrał jakiś model najbardziej pasuje do jego firmy lub określił budżet kampanii, a handlowiec firmy NETRA.pl zaproponuje najciekawsze rozwiązania w oparciu o przekazane parametry do wyboru.
Co będzie będzie doskonale komponowało się z Twoją branżą? Kubek do biura czy filiżanka, albo klasyczna szklanka bądź kufel? Co będzie najpraktyczniejsze dla Twojego klienta i trafnie zadziała na świadomość marki konsumentów? Kubek z nadrukiem jest użytkowym produktem niezbędnym w codziennym życiu bez względu na to czy znajduje się w biurze, pracy, restauracji czy domu. Wszyscy z niego korzystamy. Zatem ceramika reklamowa z nadrukiem jest jednym z wielu idealnych produktów upominkowym w działaniach marketingowych. Obdarowany klient będzie używał go przez dłuższy czas, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.
Zatem zapraszamy do przejrzenia i wybrania produktu, który będzie użytkowym gadżetem reklamowym dla Twojej firmy. Wizytówka to papier, a CERAMIKA reklamowa w formie upominku to żyjący nośnik Twojej marki. Wybierz, oznakuj i promuj.
Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który najbardziej odpowiada założenia kampanii marketingowej i grupie docelowej odbiorców. Jeżeli wybór nie okazał się łatwy, zgłoś się do nas mailem lub telefonicznie, a handlowcy firmy NETRA.pl pomogą Ci. Napisz nam czy jedziesz na targi, czy to jest konferencja albo masz ważny jubileusz. Określ nam swój budżet to pomoże w wyborze produktu z odpowiedniej półki cenowej. Docelowa ilość jaką potrzebujesz pozwoli handlowcom przygotować ofertę dla danego przedziału ilościowego.
Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu kubka, filiżanki czy kufla u nas na stronie NETRA.pl możesz przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem. Współpracujemy z producentami ceramiki reklamowej oraz produkujemy indywidualne nadruku na podstawie projektu graficznego.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120