KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Komplety z kryształu, szkła, porcelany, ceramiki, wykończone silikonem lub skóra na desce lub z sitkiem na fusy, korkiem jako zatyczka lub na smyczy

Kategoria SERWISY ZESTAWY w naszym "sklepie internetowym" NETRA.pl zawiera wyselekcjonowane artykuły z porcelany, komplety z kryształu szkła pod grawer laserem 3D. A także zawiera klasyczną ceramikę dodatkowo wykończoną silikonem lub ekskluzywną skóra. Mamy w ofercie bambusowe deski wraz z pakolami jako komplet do poczęstunku. Ciekawe bukłaki o pojemności 1890ml. Piękne karafki wraz ze szklankami, które zawierają elementy korka naturalnego. Dorzuciliśmy też wyciskarki do cytrusów jako dodatek do szklanek. Oczywiście do zakupu razem lub osobno. Kieliszki w niestandardowym wydaniu, bo na smyczy lub składane nie tylko na alkohol, ale również idealne na wadę do popicia lekarstw. Oraz kapitalne komplety piersiówek stalowych lub stalowych oklejonych wysokiej jakości skóra bydlęcą i jagnięcą. Zaparzacze do kawy herbaty lub ziółek.
Zatem zapraszamy do przejrzenia i wybrania produktu, który będzie użytkowym gadżetem reklamowym dla Twojej firmy. Wizytówka to papier, a upominek to żyjący nośnik Twojej marki. Wybierz, oznakuj i promuj.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120