KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Bogata oferta wszelkiego rodzaju toreb konferencyjnych sportowych turystycznych targowych na zakupy składanych żeglarskich wodoodpornych i wszystkie przygotowane pod nadruk Twojego hasła reklamowego z logo

Kategoria TORBY to zbiór produktów idealnych pod względem gadżetu reklamowego.
Nasuwa się pytanie: DLACZEGO?
Otóż torba jest bardzo potrzebnym produktem, czyli jest to ten asortyment, który łączy ze sobą praktyczność w użytku i konieczność.
TORBY w tej kategorii to nie tyle, że bogata oferta wszelkiego rodzaju toreb konferencyjnych, czyli takich biurowych, ale również sportowych plecaków i innych toreb podróżnych. Turystycznych z wieloma kieszeniami i przegródkami, a także targowych, czyli typowych toreb na zakupy z dodatkowymi funkcjami typu przegroda lub kieszeń na klucze albo drobne z uchwytem na długopis. Naprawdę olbrzymia oferta to torby na zakupy, torby na zakupy składane w różne kształty. Mamy też torby plecaki żeglarskich typu worek, saszetki wodoodporne na ważne rzeczy, które chcemy chronić przed wodą i piaskiem. Co najistotniejsze wszystkie te torby są przygotowane pod nadruk Twojego hasła reklamowego z logo, z danymi teleadresowymi.
Polecamy z korzystać z kalkulacji ON_LINE. Jak?
Przy każdym produkcie jest ikona kalkulatora, która po kliknięciu kieruje Cię do karty danego produktu z pełnym opisem. Po lewej stronie są stany magazynowe według koloru wybranego wcześniej modelu.
Wpisz ilość, wybierz miejsce nadruku, ilość kolorów i... Zapisz wszystkie swoje obliczenia korzystając z opcji ZAPISZ - ikony znajdują się po prawej stronie ekranu w dolnym roku. MASZ?
To zapraszamy do zamawiania.

11.25 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120