KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Butelki Pojemniki Bukłaki na wodę miedziane stalowe plastikowe przeźroczyste bez BPA z Tritanu dodatkowo z wkładem na owoce lub chłodzącym z sitkiem dzielącym zawsze w kolorowej formie lub nawet w geometrycznym design

Jeżeli już wiemy, że najpopularniejszym gadżetem upominkowym jest KUBEK i już korzystaliśmy z tej rodzaju promocji. Tym razem gorąco polecamy bidony. Nie tylko w okresie letnim lub dla aktywnych. Bidon to produkt przeznaczony dla każdego człowieka.
Dlaczego?
Otóż jak już wspominaliśmy ten produkt łączy ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji.
Przecież każdy pije w pracy w domu bądź w szkole i nie chodzi nam o jakieś napoje wyskokowe lub inne wysokoprocentowe mikstury. Chodzi raczej o klasyczne ciecze nawadniające lub płyny chłodzące typu H2O.
Zatem wracając do meritum - musi mieć jakiś pojemnik na ciecz - płyn. Kolejny raz polecamy bidony. Pojemności tego produktu są bardzo różne od 250ml, czyli jest to pojemność klasycznej szklanki nawet do ponad litrowego bidonu.
W ofercie firmy NETRA Reklama z Jaworza pod Bielskiem mamy klasyczne bidony lub w designu bardzo geometrycznym. Mamy tańszą opcję z tworzywa wolny od BPA z Eastman Tritan™. Mamy modele ze ściankami próżniowymi, ze szkła hartowanego oraz ze stali nierdzewnej. Wszystkie produkty spełniają normy UE i są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
Jak wybrać idealny produkt dla siebie?
Mimo ogromnej różnorodności produktów oraz ilości modeli oferowanych na naszej stronie NETRA.pl polecamy naszą wyszukiwarkę z ikoną LUPKI. Dzięki tak zaawansowanej wyszukiwarce bez kłopotu znajdziesz potrzebny oraz zaspokajający Twoje oczekiwania produkt.
Zatem przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, nierzadko poetycki opis, wymiary, materiał, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

2.88 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120