KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Szklanki z indywidualnym nadrukiem

CERAMIKA reklamowa - SZKLANKI, pokale, kufle, kieliszek, karafka, dzbanek z infuzją w zestawie lub solo, ale do użycia w towarzystwie to genialny produkt pod hasło promocyjne dla każdej firmy bez ograniczenia branży.
W naszej kategorii mamy fantastyczny zbiór produktów użytkowych w niestandardowym wydaniu. Mamy w naszym sklepie internetowym NETRA.pl szeroki wachlarz modeli szklanych pokale ceramicznych kufli oraz szklanek z podwójnym dnem, a także klasyczne kieliszek z powierzchnią pod logo oraz piękne i niespotykane w sprzedaży detalicznej karafka dzbanek z infuzją w zestawie.
Do wymienionej ceramiki reklamowej wystarczy dodać indywidualny nadruk, a już taki produkt staje się kapitalnym nośnikiem Twojej reklamy. Dodatkowo należy podkreślić, że faktu konieczności używania ceramiki codziennie to dodatkowy argument za zamówieniem kuubka z nadrukiem reklamowym.
Na naszej stronie NETRA.pl wymienione produkty sprzedajemy wraz z indywidualnym zdobienie logo firmy lub hasło reklamowe bądź inne akcenty na przykład świąteczne pozdrowienia.
Zapraszamy do samodzielnej kalkulacji on-line. Proszę wybrać konkretny model, potem kliknąć w ikonę KALKULATORA, po przekierowaniu - automatycznym, wybrać ilość miejsce nadruku i zapisać wszystkie obliczenia korzystając z ikony POBIERZ do formatu PDF lub edytowalnego EML.
Zastanawiamy się czy ma znaczenie z czego pijemy poranną kawę bądź herbatę?
Otóż ma to olbrzymie znaczenie estetyczne. Naukowcy niejednokrotnie dowiedli, że nasze odczucia wizualne niesamowicie pozytywnie wpływają na wykonywanie innych czynności zawodowych. Zatem zgadzamy się i MY z naukowcami. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą producenta ceramiki pod względem kolorystycznym dla Twojej firmy. Halo marketingowcy - nie powinniście pozwolić, by Wasi współpracownicy pili z kubków niższego sortu. Kubki firmowe z indywidualnym nadrukiem do doskonała wizytówka firmy już w samym progu. Pani w recepcji swojej herbatki w firmowej filiżance na pewno nie schowa za kontuar, ale będzie dumnie prezentować jej walory na ladzie. Możliwości jest wiele wystarczy tylko wybrać odpowiedni model, czyli taki idealnie pasujący do Twojego logo. Handlowcy firmy NETRA Reklama chętnie pomogą podrzucając ciekawe nazwy producenta ceramiki reklamowej. Mamy szeroki wachlarz kubków HANDY w wielu kombinacjach kolorystycznych. Ten modele z wygodnym uchem i pojemnością 300ml to polecana wersja dla każdego ceniącego sobie klasykę i nowoczesność. Chcesz wiedzieć więcej zapytaj: 801-022-192!

17.3 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120