KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Notes zeszyt notatniki blok wyposażony dodatkowo w długopis dobrany kolorystycznie na spirali z registrami gumką w sztywnej oprawie

Bardzo popularną kategorią NOTESY Z DŁUGOPISEM jest właśnie ta. Mamy tu zbiór nie tylko modeli wszelkiego rodzaju notatnik, notesy, zeszyty, notesik, plik karteczek w kolorowej okładce lub po prostu z klejonym grzbietem od góry wraz z kolorową gumką, czyli elastyczną opaską zakładaną na notes pionowo lub poziomo albo na jedne z rogów - wszystko zależy od danego modelu. Ale również i przede wszystkim modele z długopisem w komplecie. Notes zeszyt notatnik w sztywnej oprawie wykonany z tektury eko recyklingu skóry zawsze z gumką dobraną kolorystycznie do towaru najczęściej służy do tego samego, czyli do zapisywania notatek, a notes z długopisem w komplecie zdecydowanie ułatwia to zadanie. Nie musisz szukać czy zapisać myśl by nie uciekła, bo długopis jest razem z karteczkami tworząc całość. Dobry komplet, czyli idealny duet, bo praktyczny zawsze i wszędzie. Dodatkowym atutem jest, że w takim komplecie długopis jest kolorystycznie dobrany do okładki notesu lub jej dodatków.
Zapraszamy do wyboru modelu korzystając z opcji kalkulatora ON-LINE, czyli bezpośrednio na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Szczegóły po kliknięciu w obrazek kalkulatora.

30.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120