KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Breloki Z ŻETONEM to produkt wielofunkcyjny z pchełką o formacie monety, niektóre mają dodatkowe światełko LED i inne dodatki

Produkty z kategorii BRELOKI Z ŻETONEM to kategoria z produktami wielofunkcyjnymi. Produkt służy jako dodatek do klucze, ale również jako niezbędnik podczas zakupów w supermarkecie. Z takim produktem nie szukasz drobnych tylko wykorzystujesz żeton o nominale monety. Takie zastosowanie ułatwia codzienne życie, bo Twoja głowa jest wolna od problemy "czy mam drobne lub odpowiednią monetę".
W tej kategorii mamy breloki ułatwiające życie. Gdy zdecydujesz się na umieszczenie swojego logo na takim produkcie zapewniamy, że będzie widoczne, bo to praktyczny gadżet reklamowy nie jednorazowego użytku.
Dodatkowo przypominamy, że produkt z światełkiem LED ułatwia funkcjonowanie podczas szarówki, gdy okaże się, że zakupy niespodziewanie się przedłużyły, a parking nie jest wystarczająco oświetlony. Zapalasz LED i trafiasz do zamka - polecamy.
Projekty na brelokach graficy w firmie NETRA Reklama wykonają GRATIS.
W przypadku dodatkowych pytań oto nasze dane kontaktowe e-mail: info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.
Kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

1.99 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.99 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120