KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

WIZYTOWNIKI biurowe osobiste i etui na karty płatnicze lub inne

Kategoria WIZYTOWNIKI to miejsce, gdzie znajdziesz klasyczne produkty biurowymi typu pojemniki na wizytówki osobiste lub biurowe, czyli takie, które nosimy ze sobą lub leżą na biurku pod ręką.
Wizytowniki w tej kategorii wykonane są z ultra lekkiego materiały typu aluminium lub metalu polerowanego na wysoki połysk bądź z matowym wykończeniem. Mamy też wizytowniki wykonane ze skóry i ekoskóry lub po prostu z tworzywa PCV kolorowego lub wysoko-przeźroczystego.
Najnowszą propozycją wizytowników z oferty NETRA Reklama są wizytowniki wyposażone w zabezpieczenie RFID, które uniemożliwia zczytanie danych z karty kredytowej. Zdecydowanie polecamy ta wersję produktu dla własnego bezpieczeństwa. Dzięki tej folii zabezpieczającej RFID wyprawa do centrum handlowego lub w inne miejsce publiczne, nawet podroż autobusem będzie bezpieczniejsze dla twoich środków finansowych zgromadzonych na koncie.
Zdecydowanie polecamy taki produkt promocyjny dla wszystkich korporacji, ale również firm odzieżowych jako bonus podarunkowy przy zakupach dla klienta.

Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który Ci najbardziej odpowiada. Przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

532062s-08 seledynowy seledynowy
gadżet reklamowy - hit

28.93 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120