KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty z możliwością nadruku w pełnym kolorze.

Od ponad 20 lat firma NETRA Reklama sprzedaje gadżety reklamowe z nadrukiem. Na przestrzeni lat wymagania naszych Klientów wzrosły, co za tym idzie i nasze możliwości techniczne znakowania na produktach z importu, które są dostępne w naszej ofercie.
W związku, z tym w kategorii Gadżety reklamowe = NADRUK W PEŁNYM KOLORZE zgromadziliśmy wszystkie artykuły do kampanii marketingowych, gdzie kolorowy nadruk będzie miał znaczenie.
Nasi Klienci wiedzą, że kolor zawsze ma znaczenie. Prowadząc kampanię reklamową tworzymy spójna całość kolorystyczną pod względem towaru i nadruku dla wszystkich gadżetów reklamowych. Upominki promocyjne powinny pozytywnie kojarzyć sie z logo firmy. Zatem my wykonawcy musimy z zachowaniem pełnej staranności wykonać nadruk na wybranym gadżecie dla Klienta.
Artykuły z naszej oferty pochodzą z importu dalekowschodniego lub są produkowane na terenie Unii Europejskiej. I wszystkie podlegają znakowaniu według indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Możliwości znakowania jest bardzo dużo. Na wybór metody znakowania ma wpływ konieczność brandingu oraz pośrednio cena. Cena jest na drugim miejscu, ponieważ tworząc kampanię promocyjną marki bądź firmy ważny jest efekt w chwili wręczania gadżetu upominkowego. Poprzez pozytywny odbiór kampanii Klient KOŃCOWY zapamięta markę lub w ferworze bodźców zewnętrznych od konkurencji porzuci gadżet albo co gorsza źle zapamięta Państwa logo.

Faktem jest, że znakowanie w jednym kolorze to najtańsza metoda, ale i najprostsza. W przypadku wielokolorowego logo polecamy nadruk w pełnym kolorze, czyli CMYK (więcej do poczytania pod linkiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK).
Prześlesz nam na adres biuro@netra.pl materiały niezbędne dla grafika w celu przygotowania wizualizacji, po uprzednim wyborze modelu. NETRA.pl przygotuje wizualizację wraz z ofertą cenową dla konkretnej ilości towaru.
Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który najbardziej odpowiada założeniom kampanii marketingowej i grupie docelowej odbiorców. Jeżeli wybór nie okazał się łatwy, zgłoś się do nas mailem lub telefonicznie, a handlowcy firmy NETRA.pl pomogą Ci. Napisz nam czy jedziesz na targi, czy to jest konferencja albo masz ważny jubileusz. Określ nam swój budżet to pomoże w wyborze produktu z odpowiedniej półki cenowej. Docelowa ilość jaką potrzebujesz pozwoli handlowcom przygotować ofertę dla danego przedziału ilościowego.
Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu na stronie NETRA.pl możesz przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

0.55 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120