KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki Bidony Butelki z tworzywa, bez BPA, z Tritanu, zawsze z atestami REACH, z silikonowymi dodatkami, z łyżeczką, miseczką, kolorową kropeczką...ha

Produkty promocyjne takie jak kubki termoizolacyjne ze ściankami próżniowymi dzięki czemu zawartość kubka utrzymują swoją temperaturę przez wiele godzin, a Ty cieszysz się ciepłą kawą zrobioną we własnej kuchni nawet kilka godzin po dotarciu do pracy. Oczywiście pod warunkiem że nie wypijesz jej zbyt zachłannie zanim dotrzesz. ścianki kubka to jedna zaleta kolejnym genialnym rozwiązaniem są zakrętki z mechanizmem nie kapiącym typu clik clack. W trakcie ostrego hamowania płyn wewnątrz gadżetowego kubka jest zabezpieczony. Wybór jest ogromny a pojemność produktu do wyboru od klasycznego 250ml, czyli jak zwykła szklanka do 750ml i nawet 830ml - ale to już gigantyczne kubisko. W przypadku bidonu nie jest aż tak wielgaśny, ale jednak to pojemność należy do tych większego kalibru. Modele bidonów to też niż tylko zwykła butelka na wodę. Butelki wykonane są z tworzywa bez BPA z Tritanu zawsze z atestami REACH mają ergonomiczne silikonowe dodatki. Mamy shakery na jogurt z łyżeczką miseczką. Są modele z koszyczkiem na owoce lub popularniejsze wkłady mrożące do schłodzenia napojów wewnątrz bidon.
Różnorodność modeli sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt odpowiadający potrzebą. Dodatkowy nadrukowane firmowe logo sprawi, że gadżet stanie doskonałym artykułem promującym każdą branżę.
Zapraszamy do kalkulacji ON-LINE za pomocą, której na stronie NETRA.pl samodzielnie można sprawdzić koszt produktu dla wybranej ilości wraz ze znakowaniem wraz z obszarem zadruku.
Dodatkowo całość można zapisać korzystając z dwóch formatów PDF i otwartego do etycji EML. Wszystko znajduje się w dolnej części - po prawej stronie ekranu.
Zapraszamy.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120