KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

BRELOKI ze skóry i eko-skóry to elegancki produkt z logo Twojej firmy

W kategorii SKÓRZANE ARTYKUŁY Breloki stanowią osobną kategorię, ponieważ postanowiliśmy wyróżnić ten praktyczny i zarazem dość ekskluzywny produkt.
W większości przypadków brelok ze skóry zapakowany jest w upominkowe etui co podnosi range produktu. Mamy też wersję eko w opakowaniu z papieru - szczegóły znajdują się przy każdym produkcie. Wystarczy kliknąć w ikone kalkulatora na naszej stronie netra.pl, wówczas przechodzi się do karty produktu z jego pełną specyfikacją , czyli wymiarami, kolorami itd. Kliknij sprawdź.

Obecnie każdy z nas posiada klucz czy to do domu, furtki, biura czy też samochodu... Aby umilić sobie codzienność przyjęło się, że do kluczy dołączony jest brelok.
Przy kluczach brelok wykonany ze skóry jest chyba jednym z bardziej praktycznych rzeczy. Ułatwia znalezienie kluczy, nie rysuje, bo posiada zaokrąglone rogi często obszyte. Dzięki obszytym krawędziom żywotność produktu jest zdecydowanie lepsza.
Oczywiście należy wykonać na takim breloku tłoczenie loga firmy i wówczas codzienne użytkowanie ma dodatkową funkcję kapitalnego nośnika reklamy. Zatem polecamy promocję logo wraz z codziennością.

gadżet reklamowy - hit

18.79 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

14.85 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

3.07 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120