KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Smart wacht krokomierze pulsometry skakanki zestawy fitness ręczniki frotowe koce polarowe i maty do ćwiczeń jogi opaski na pot skakanki liczące i szkła powiększające (hihi mięśnie?)

W kategorii KROKOMIERZE SKAKANKI DO ĆWICZEŃ są produkty związane z aktywnym trybem życia. Bez względu czy lubisz sport, czy jesteś na diecie, czy chcesz być aktywniejszy i zrzucić zbędne kilogramy tutaj możesz promować zdrową formę życia poprzez produkty z tej kategorii znakując jej swoim logo. Mamy tu krokomierze, które z nadrukowanym logo Twojej firmy będą idealnym nośnikiem Twojej reklamy.
Na dzień dzisiejszy aktywna forma człowieka jest bardzo modna.
Wybierz produkt z naszej oferty, który pomoże Twoim klientom udoskonalić sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa. Polecamy szeroką ofertę krokomierzy z podstawową funkcją mierzenia kroków lub z bardziej zaawansowaną z dodatkową opcją liczenia kalorii.
Kompas również jest doskonałym produktem promocyjnym dla branży sportowej, ale również i szkoleniowej, dla biur podróży, bo wskaże drogę, a z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy z pozytywnym przekazem.
Dodatkowo zaznaczamy, iż przy każdym produkcie można wykonać kalkulację ON-LINE wraz ze znakowaniem z podziałem na metody zdobienia. Podczas przygotowywania kalkulacji uwzględnione jest maksymalne pole zdobienia danego produktu. Podajemy również dokładne miejsce wykonywania zdobienia w oparciu o dostępne metody znakowania na konkretnym produkcie. Metoda zdobienia zależy od rodzaju materiały, z którego jest wykonany konkretny produkt.
Spróbujesz?

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120