KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Filiżanki espresso Cappuccino Coffee w kolorze i białe z możliwością barwienia hydrocolorem i multicolorem z talerzykiem solo i w zestawie dla dwojga lub sześć z dodatkami na przekąski ceramiczne szklane próżniowe i porcelanowe

FILIŻANKI - CERAMIKA Reklamowa
to elegancka grupa produktów ceramicznych, które są nieodzownym elementem codziennego dnia w pracy, w domu czy w szkole dodatkowo z nadrukiem reklamowym według indywidualnego projektu. Kubek z nadrukiem od producenta jest klasycznym wydaniem, a filiżanka to jego elegancka koleżanka.
Produkty z grupy ceramiki reklamowej są używane biurze, domu i oczywiście w restauracjach, czyli możemy powiedzieć, że CERAMIKA Reklamowa - FILIŻANKA to popularny gadżetem upominkowym, ze względu na swoją niewątpliwą użytkowość i elegancko podkreśla prestiż firmy ze względu na swój design.
Otóż te produkty kubek z nadrukiem oraz filiżanka z nadrukiem promocyjnym łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Z konieczności cieszą się niezmierną popularnością i swą rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każdy z nas ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści.
Wiemy, że najpopularniejszym gadżetem upominkowym jest KUBEK i już korzystaliśmy z tego rodzaju promocji. Zatem teraz polecamy bardziej elegancka odmianę tego gadżetu, czyli księżniczkę FILIŻANKĘ. To niezbędny produkt dla gości, kontrahentów oraz samych pracowników biurowych.
Dlaczego?
Otóż funkcjonalność tego produktu oraz klasa podania napoju mówi sama za siebie.
Kubek będziesz używać sam przy komputerze, ladzie lub na zapleczu sklepu, natomiast Klienta polecamy poczęstować gorącym napojem w subtelnej filiżanki. Większość z nas potrzebują mieć coś ciepłego pod ręką i do tego najlepszy jest kubek termiczny, ceramiczny, porcelanowy, ale dla klienta zalecamy filiżankę.
Krótko mówiąc filiżanka to produkt subtelnego wizerunku. Zalecamy dodać nadruk na filiżance w postaci Twojego logo lub hasło reklamowe i wykwintna filiżanka staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Obdarowując filiżankę z nadrukiem reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności ze swoim klientem. Ceramika w postaci eleganckiej filiżanki z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość.
Jeżeli filiżankę, klasyczny kubek bądź szklankę albo nawet kufel opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się miłym "dzień dobry" każdego dnia. Po części otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a ceramika reklamowa z logo marki umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.
Aby wykorzystać CERAMIKĘ Reklamową jako jeden z elementów Twoich działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy powinieneś wiedzieć jaki model najbardziej pasuje do Twojej firmy.
Czy filiżanka z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów? Filiżanka dopasowana kolorystycznie do Twojej marki z nadrukiem jest użytkowym produktem niezbędnym w codziennym życiu bez względu na to czy znajduje się w biurze, pracy, restauracji czy domu. Zatem ceramika reklamowa w postaci wykwintnej filiżanki z nadrukiem jest jednym z wielu idealnych produktów upominkowym w działaniach marketingowych. Obdarowany klient będzie używał jej przez długi okres, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.
W ofercie firmy NETRA Reklama z Jaworza pod Bielskiem mamy klasyczne filiżanki w komplecie z talerzykiem do podania espresso Cappuccino lub Coffee białej i czarnej. Filiżanki są w kolorze białym wykonane z porcelitu lub wykwintnej porcelany.
Mamy modele w kształcie walca lub stożka, z uszkiem lub bez ucha. ZAWSZE z talerzykiem w zestawie. W naszej ofercie zdarza się, że jeden model występuje w kilku wersjach kolorystycznych.
Mimo ogromnej różnorodności produktów oraz ilości modeli oferowanych na naszej stronie NETRA.pl polecamy naszą wyszukiwarkę z ikoną LUPKI. Dzięki tak zaawansowanej wyszukiwarce bez kłopotu znajdziesz potrzebny oraz zaspokajający Twoje oczekiwania produkt.
Zatem przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, często poetycki opis, wymiary takie jak wysokość pojemność i średnica, rodzaj materiału, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.
WAŻNE filiżankę znakujemy albo od lewego ucha, od prawego ucha, naprzeciwko ucha lub wokół, czyli od ucha do ucha.
Wybierz model, który najbardziej odpowiada założenia kampanii marketingowej i grupie docelowej odbiorców. Jeżeli wybór nie okazał się łatwy, zgłoś się do nas mailem lub telefonicznie, a handlowcy firmy NETRA.pl pomogą Ci. Napisz nam czy jedziesz na imprezę targową, czy jest to kilkudniowe szkolenie w postaci krótkiej konferencji albo czy masz ważny jubileusz lub papierową rocznicę. Określ nam swój budżet biorąc pod uwagę jaką ilość produktu z nadrukiem potrzebujesz na wyżej wymienione eventy to pomoże w wyborze produktu z odpowiedniej półki cenowej. Docelowa ilość jaką potrzebujesz pozwoli handlowcom przygotować ofertę dla danego przedziału ilościowego.
Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu kubka, filiżanki czy kufla bądź szklanki czekamy na realizację. Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

W swojej ofercie firma NETRA Reklama zebrała sprawdzone artykuły producentów ceramiki reklamowej z importu dalekowschodniego oraz z naszej rodzimej produkcji europejskiej. Mamy bardzo duży wybór filiżanek z porcelany, ceramiki oraz z porcelitu. Piękne filiżanki oraz funkcjonalne szklanki z podwójnym dnem lub na piwo, a także standardowe kufle o różnych pojemnościach. Duża oferta ceramiki reklamowej z nadrukiem w ustalonych terminach realizacji dostaw.
Przedstawiamy kompletną ofertę z dokładnym i przejrzystym opisem. Przy każdym kubku, filiżance czy szklance lub kuflu podajemy wysokość, szerokość oraz pojemność w mililitrach. Przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, nierzadko poetycki opis, wymiary, materiał, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Zalecamy zamawianie wielokrotności liczby 36, ponieważ tyle sztuk z każdego modelu mamy w kartonie zbiorczym, ale nie jest to żadna konieczność, a jedynie ekonomiczna korzyść przy obliczaniu ceny produktu z indywidualnym znakowaniem.
Na wszystkich produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku.

Podsumowując: Zamawiając ceramikę reklamowa ze swoim nadrukiem sprawisz by Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie samej akcji promocyjnej, wybierz opcję kampanii reklamowej swojej firmy poprzez kubki reklamowe, filiżankę z nadrukiem bądź szklankę z logo firmowym.
A jak się przekonasz, że taka promocja jest bardzo pozytywnie odbierana przez Twoich klientów, wróć do nas i rozważ rozszerzenie jej o kolejne modele, kubka, filiżanki, albo nawet kubek barwionego według swojego indywidualnego koloru z wzornika Pantone metodą hydrocoloru albo multicoloru. Taki gadżet będzie tylko dla Ciebie i od Ciebie. Z nami go stworzysz i na pewno wrócisz, bo ceramika reklamowa z nadrukiem to pozytywny akcent na "dzień dobry".

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120