KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Filiżanki espresso Cappuccino Coffee w kolorze i białe z możliwością barwienia hydrocolorem i multicolorem z talerzykiem solo i w zestawie dla dwojga lub sześć z dodatkami na przekąski ceramiczne szklane próżniowe i porcelanowe

FILIŻANKI - CERAMIKA Reklamowa
to elegancka grupa produktów ceramicznych, które są nieodzownym elementem codziennego dnia w pracy, w domu czy w szkole dodatkowo z nadrukiem reklamowym według indywidualnego projektu. Kubek z nadrukiem od producenta jest klasycznym wydaniem, a filiżanka to jego elegancka koleżanka.
Produkty z grupy ceramiki reklamowej typu filiżanki z nadrukiem firmowym są używane biurze, domu i oczywiście w restauracjach, czyli możemy powiedzieć, że CERAMIKA Reklamowa - FILIŻANKA to popularny gadżetem upominkowym, ze względu na swoją niewątpliwą użytkowość i elegancko podkreśla prestiż firmy ze względu na swój design.
Filiżanka z nadrukiem promocyjnym łączą ze sobą kilka bardzo istotnych funkcji. Cieszą się niezmierną popularnością i jest rewelacyjnym nośnikiem Twojej reklamy, hasła marketingowego lub po prostu danych teleadresowych.
Każda firma ma inne potrzeby pod względem formy koloru i treści.
Najpopularniejszym gadżetem upominkowym jest KUBEK i już korzystaliśmy z tego rodzaju promocji. Zatem teraz polecamy bardziej elegancka odmianę tego gadżetu, czyli księżniczkę FILIŻANKĘ. To niezbędny produkt dla gości, kontrahentów oraz samych pracowników biurowych.
Funkcjonalność tego produktu oraz klasa podania napoju mówi sama za siebie w każdej firmie.
Kubek będziesz używać sam przy komputerze, ladzie lub na zapleczu sklepu, natomiast Klienta polecamy poczęstować gorącym napojem w subtelnej filiżanki. Większość z nas potrzebują mieć coś ciepłego pod ręką i do tego najlepszy jest kubek termiczny, ceramiczny, porcelanowy, ale dla klienta zalecamy filiżankę.
Filiżanka to produkt subtelnego wizerunku. Zalecamy dodać nadruk na filiżance w postaci Twojego logo lub hasło reklamowe i wykwintna filiżanka staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Obdarowując gościa filiżanką z nadrukiem reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności. Ceramika w postaci eleganckiej filiżanki z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość.
Po części otaczający nas świat odbieramy za pomocą zmysłów, a ceramika reklamowa z logo marki umożliwi to, aby klient zapamiętał i pozytywnie kojarzył wszystko co jest związane z Twoją branżą.
Aby wykorzystać CERAMIKĘ Reklamową jako jeden z elementów Twoich działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy powinieneś wiedzieć jaki model najbardziej pasuje do Twojej firmy.
Czy filiżanka z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów?
Obdarowany klient będzie używał jej przez długi okres, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.

W ofercie firmy NETRA Reklama z Jaworza pod Bielskiem mamy klasyczne filiżanki w komplecie z talerzykiem do podania espresso Cappuccino lub Coffee białej i czarnej. Filiżanki są w kolorze białym wykonane z porcelitu lub wykwintnej porcelany.
Mamy modele w kształcie walca lub stożka, z uszkiem lub bez ucha. ZAWSZE z talerzykiem w zestawie. W naszej ofercie zdarza się, że jeden model występuje w kilku wersjach kolorystycznych.
WAŻNE jest, że filiżankę znakujemy albo od lewego ucha, od prawego ucha, naprzeciwko ucha lub wokół, czyli od ucha do ucha.
Na wszystkich produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku.
Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

Podsumowując: Zamawiając filiżankę reklamowa ze swoim nadrukiem sprawisz by Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie samej akcji promocyjnej, wybierz opcję kampanii reklamowej swojej firmy poprzez kubki reklamowe, filiżankę z nadrukiem bądź szklankę z logo firmowym.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120