KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Filiżanki espresso Cappuccino Coffee w kolorze i białe z możliwością barwienia hydrocolorem i multicolorem z talerzykiem solo i w zestawie dla dwojga lub sześć z dodatkami na przekąski ceramiczne szklane próżniowe i porcelanowe

FILIŻANKI - CERAMIKA Reklamowa.
W ofercie firmy NETRA Reklama z Jaworza pod Bielskiem mamy klasyczne filiżanki w komplecie z talerzykiem do podania espresso Cappuccino lub Coffee białej i czarnej. Filiżanki są w kolorze białym wykonane z porcelitu lub wykwintnej porcelany.
Filiżanka to produkt subtelnego wizerunku. Zalecamy dodać nadruk na filiżance w postaci Twojego logo lub hasło reklamowe i wykwintna filiżanka staje się pożądanym upominkiem reklamowym, które jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Obdarowując gościa filiżanką z nadrukiem reklamujący Twoją firmę w sposób naturalny budujesz pozytywne skojarzenia z marką. Taki upominek firmowy to w relacji z klientem jeden z elementów układanki w budowaniu lojalności. Ceramika w postaci eleganckiej filiżanki z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość.
Czy filiżanka z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów?
Obdarowany klient będzie używał jej przez długi okres, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.
Mamy modele w kształcie walca lub stożka, z uszkiem lub bez ucha. ZAWSZE z talerzykiem w zestawie. W naszej ofercie zdarza się, że jeden model występuje w kilku wersjach kolorystycznych.
WAŻNE jest, że filiżankę znakujemy albo od lewego ucha, od prawego ucha, naprzeciwko ucha lub wokół, czyli od ucha do ucha.
Na wszystkich produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku.

Podsumowując: Zamawiając filiżankę reklamowa ze swoim nadrukiem sprawisz by Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie samej akcji promocyjnej, wybierz opcję kampanii reklamowej swojej firmy poprzez kubki reklamowe, filiżankę z nadrukiem bądź szklankę z logo firmowym.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120