KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kartoniki - pudełka jednostkowe na produkty z ceramiki, wykonane z kartonu eko lub w kolorze, w formie kuferka, worka, torebki lub standardowe, dodatkowo z okienkiem (na świat?)

CERAMIKA Reklamowa z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy jako część kampanii promocyjnej to musimy pamiętać, że wrażenia w momencie wręczania takiego gadżetu promocyjnego jest dopełnieniem tej kampanii.
Pojawia się pytania w co zapakować taki gadżet? Czy pudełko jednostkowe dodatkowo powinno być nadrukowane hasłem reklamowym, danymi teleadresowymi czy niekoniecznie? Odpowiedzią często jest budżet Twojej kampanii marketingowej i koszty związane z kartonikiem niezbędnym w chwili wręczania kubka, filiżanki szklanki bądź kufla.
W kategorii OPAKOWANIA są produkty uzupełniające ofertę na ceramikę reklamową z nadrukiem. Standardowo kubki ceramiczne i filiżanki, szklanki, kufle sprzedawane są w kartonach zbiorczych, gdzie jeden karton to 36szt kubka bez względu na model. Dlatego też wielokrotność 36 sztuk dla kubków jest cenowa bardziej korzystna niż ilość. Czyli zamówienia na 108 kubków będzie taniej cenowo dla 1szt niż dla 100szt, ponieważ 108szt to 3kartony kubków pakowanych po 36sztuk w jednym kartonie, czyli 108szt = 3 x 36szt.
Kartoniki jednostkowe na produkty z ceramiki reklamowej z nadrukiem wykonane są z tektury falistej z kartonu eko lub w kolorze.
Opakowań dostępne TYLKO przy jednoczesnym zamówieniu ceramiki.
Dotyczy kartoników dla różnych modeli kubków dostępnych w ofercie firmy NETRA.pl i są wykonywana pod zamówienia w zależności od modelu kubka.
Każdy rodzaj opakowania ma inne wymiary, ponieważ dostosowane jest do konkretnego modelu kubka. Kartoniki są wycinane i składane przy jednoczesnej realizacji na kubek.
Opakowania na kubek są sprzedawane jako dodatkowy produkt tak jak patyczki do balonów.
Nie dotyczy to oferty na pudełka ozdobne oraz worki tiulowe.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120