KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Plecaki w formie worka szkolnego na buty strój sportowy ale i studenckie na basen fitness rower marynarskie z dużą komorą dodatkami odblaskowymi z bawełny z innowacyjnego materiały błyszczącego lub dodatkiem korka skóry taśm wzmacniających

Plecaki szkolne to nieodzowny atrybut każdego ucznia czy to w przedszkolu podstawówce czy na uczelni wyższej.
Zatem prezentujemy tutaj wszelkiego rodzaju plecaki worki i torby z możliwością założenia na plecy, ale również saszetki na biodro lub do przewieszenia przez ramie.
Te produkty to bardzo popularna kategoria ze względu na funkcjonalność artykułów w codziennym życiu. Mało tego niektóre posiadają odblaskowe elementy co poprawia widoczność na drodze oraz zwiększ bezpieczeństwo każdego użytkownika. Polecamy dodać swój nadruk reklamowy promujący Twoją firmę i z funkcją plecaka na podręczne rzeczy łączymy idealny nośnik reklamy.
Dodatkowo można wykonać kalkulację ON_LINE na naszej stronie netra.pl.
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy do testowania!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120