KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

BRELOKI plastikowe metalowe wykonane z różnych materiałów z tą samą funkcją podstawową DO KLUCZY

W kategorii BRELOKI są artykuł typu ozdoba doczepiana za pomocą kółeczka bądź karabińczyka do kluczy.
W ofercie mamy kolejne podział na podkategorie BRELOKI = METALOWE, PLASTIKOWE, Z ŻETONEM oraz SKÓRZANE. Te ostatnie są również w artykułach skórzanych - jako osobna kategoria.
Brelok to dość popularny nośnik reklamy Twojej firmy z danymi teleadresowymi bądź samym logo. Metody znakowania są dość różne począwszy od graweru laserowego, który polega na usunięciu wierzchniej warstwy metalu bądź lakieru za pomocą wiązki światła laserowego pozostawiając bezbarwny znak graficzny. Drugi to nadruk w dowolnej ilości kolorów. Albo w przypadku skórzanych produktów eleganckie tłoczenia, polegające na odciśnięciu znaku graficznego z matrycy na produkcie tworząc wklęsły ślad. Breloki należą do praktycznych gadżetów promocyjnych ze względu na swoją funkcjonalność oraz przystępny i szeroki zakres cenowy.
Aby sprawdzić swoje możliwości zakupowe zapraszamy do kalkulacji on-line przy każdym produkcie. Szczegóły poniżej:
1. W opcji kalkulacja ON-LINE najpierw wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania jako artykuł promujący firmę - szukają w polu z ikoną LUPKA lub w tej kategorii.
2. Kliknij w ikonę kalkulatora przy konkretnym produkcie wówczas zostaniesz przekierowany do karty tego towaru. Tam znajdują się pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru. Po lewej stronie ekranu jest informacja o aktualnych stanach magazynowych z podziałem na kolor produktu.
3. Wybierz ilość jaka Cię interesuje i wpisz ją w polu "ilość"
4. Z roletki wybierz opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
5. W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw X4) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji.
6. Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia.
7. Na dole strony jest informacja http://netra.pl/jak-zamawiac

4.74 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

gadżet reklamowy - hit

19.73 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

17.58 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

532062s-08 seledynowy seledynowy
gadżet reklamowy - hit

28.93 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120