KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Breloki PLASTIKOWE klasyczne odblaskowe oraz z dodatkową funkcją np. świecenia, otwieraczem lub śmiesznym dodatkiem

Produkty z kategorii BRELOKI PLASTIKOWE to jedna z najobszerniejszych i najpopularniejszych kategorii w naszej ofercie.
Jak wiadomo brelok mają zastosowanie w codziennym życiu nie tylko dorosłych. Nosimy ze sobą klucze do domu, biura, samochodu itd. A z kluczami również breloki. Zatem są to bez wątpienia produkty o zastosowaniu praktycznym, ponieważ dzięki nim mamy nadzieję, że nie zgubimy kluczy.
W tej kategorii mamy breloki zwiększające bezpieczeństwo naszych najmłodszych. Są to breloki odblaskowe, niezbędny atrybut do plecaka szkolnego. Pole zadruku pozwala na umieszczenie nie tylko logo firmy, ale również ważnego hasła reklamowego z przesłaniem, dotyczącego bezpieczeństwa na drodze. Każdy bez względu na branże lubi tego typu produkt i chętnie używa na codziennie. Przedział cenowy jest dostępny dla każdej firmy, a dodatkowym atutem jest wielorakie zastosowanie, bogata kolorystyka i forma produktów. Produkt z danymi teleadresowymi firmy staje się żyjącym nośnikiem Twojej reklamy bez dodatkowych kosztów, ale z pozytywnym odbiorem takiego gestu od obdarowanego klienta. Potwierdzamy, że nie zapomni o Twojej branży kiedy otrzyma taki symboliczny, ale świetny prezent upominkowy.
Na naszej stronie jest kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Dane kontaktowe to e-mail: info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

2.04 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120