KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Plecaki klasyczne turystyczne szkolne i studenckie eleganckie z kieszeniami i wieloma komorami

W podkategorii "Plecaki" mamy produkty sklasyfikowane jako BIZNESOWE MIEJSKIE.
To praktyczne produkty typu torba z dwoma uchwytami idealna na fitness, basen, do szkoły na strój sportowy lub na buty nawet dla Pana menadżera w garniturze, ale oferta firmy NETRA.pl zaskoczy również plecakami na laptopa ze wzmocnionymi plecami oraz kieszenią zamykana na suwak z dodatkowa otuliną, aby chronić Twój osobisty komputer.
Są tu bardzo popularne oraz przede wszystkim z dolnej półki cenowej produkty promocyjne do branży budowlanej, ale i dla BHP, na wszystkie szczeble oświatowe - produkty do szkól z elementami odblaskowymi poprawiającymi bezpieczeństwo i inne.
Pamiętaj, że na naszej stronie netra.pl możesz wykonać kalkulację ON_LINE!
Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, aby spełniał kryteria gadżetu reklamowego z nadrukiem firmowym- szukają w polu z ikoną LUPKA lub w tej kategorii.
Kliknij w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie. Poczekaj aż zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie.
Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru), po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji. Zapraszamy do testowania!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120