KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Plecaki worki marynarskie ze sznurkowymi szelkami z dużą komorą dodatkami odblaskowymi z bawełny z innowacyjnego materiały błyszczącego lub dodatkiem korka skóry taśm wzmacniających zapinane na klamrę zatrzask suwak

W naszej kategorii Gadżety reklamowe>PLECAKI>WORKI SZKOLNE MARYNARSKIE>MARYNARSKIE mamy zbiór produktów nie tylko z szelkami na plecach. Zebraliśmy tu wszystkie torby turystyczne z miękkim dnem idealne na łódź. Stąd taki własnie pomysł. Plecaki oraz solidne worki marynarskie ze sznurkowymi szelkami z dużą komorą i stabilnym dnem, dzięki czemu worek można swobodnie postawić koło nogi mamy w wielu odsłonach kolorystycznych. Gadżety z dodatkami odblaskowymi z bawełny z innowacyjnego materiały błyszczącego lub dodatkiem korka albo skóry i z taśmami wzmacniającymi to niewątpliwie ciekawy produkt reklamowy idealny jako nośnik reklamy lub artykuł promujący Twoje logo bądź markę danego produktu firmowego. Modele zapinane na klamrę albo zatrzaski z suwakiem, a inaczej zamkiem błyskawicznym są w wielu kombinacjach krawieckich. Zatem czy wybierasz się na żagle czy w drogę do akademika - produkty z tej kategorii powinny Cię zainteresować.
W celu sprawdzenia czy Twój budżet reklamowy obejmie taką kampanię zalecamy wykorzystać u nas kalkulację ON-LINE. Skorzystaj z ikony kalkulatora - kliknij przy wybranym produkcie. Podaj ilość w polu czy produkcie ze wspomnianym opisem ILOŚĆ. Wybierz miejsce nadruku wraz z kolorami. I gotowe. Wszystko możesz zapisać w formacie PDF lub EML. Ikony z tymi formatami znajdują się po PRAWEJ stronie w dolnej części ekranu. Zapraszamy.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120