KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

KLIPSY do notatek zakładki znaczniki na biurko oraz skipassy do identyfikatora lub karnetu na narty

Kategorii KLIPSY do notatek zawiera wszystko to, co ułatwia przechowywanie naszych podręcznych zapisków.
Zanim wepniemy notatkę do segregatora biurowego bądź organizera podręcznego polecamy użyć klasycznego klipsa do notatek, zakładki magnetycznej do spięcia kilku stron.
Bardziej nowoczesnym gadżetem reklamowym jest kilps do torebki tzn. uchwyt na torebkę ułatwiający życie podczas wywiadówki szkolnej. Osobiście polecam użyć takiego uchwytu, dzięki któremu można torebkę powiesić przy ławce, zamiast trzymać przysłowiowa cegłę na kolanach.
Wspomniany uchwyt na torebkę to doskonały nośnik reklamy twojej firmy dla branży związanie z restauracjami parkami rozrywki figlo parkami, ale również urzędami.
Zamiast wręczać długopis z nadrukiem bądź oryginalniejszy i podaruj magnetyczny klips do notatek lub uchwyt na torebkę. To wyróżni Twoja firmę wśród konkurencji.
Szukasz gadżetów reklamowy dla swojej branży sprawdź zakładkę KLIPSY do notatek korzystając z kalkulacji ON-LINE na naszej stronie NETRA.pl. Przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. TAK właśnie, wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

4.74 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120