KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

APTECZKI KOMPRESY to artykuły pierwszej pomocy oraz relaksacyjne

APTECZKI KOMPRESY to koniecznego użytku w warunkach biurowych i domowych, gdy dodamy do tego produktu nadruk z hasłem reklamowym to jest już gadżet reklamowy w formie praktycznego nośnika reklamy do niezbędnego użytku w kryzysowych sytuacjach.
Kapitalna nowością na polskim rynku są kompresy do użytku na zimno i na gorąco. W sytuacji jakiej boleści lub kryzysowej, bo ból narasta proponujemy użyć tego produktu. Jak dojdzie do uszczerbku poratuje zestaw pierwszej pomocy z naszej oferty. Natomiast jak zostaną nadszarpnięte nerwy tą cała sytuacją zalecamy użycie zestawów pielęgnacyjnych, mydełek pachnących lun kamienie do masażu w celu poprawy humoru dla ratowania samopoczucia. Bo lepsze samopoczucie to lepszy dzień. To wszystko polecamy z indywidualnym zdobieniem, czyli z logo Twojej firmy lub lepiej z ciekawym hasłem reklamowym uzupełnionym Twoim znakiem graficznym. Aby sprawdzić przedział cenowy dla danej ilości przy zamówieniu nadrukowym gorąco polecamy wykorzystać nasz KALKULATOR ON-LINE w celu sprawdzenia na ile produktów wystarczy Twój budżet reklamowy:
1. Na naszej stronie głównej netra.pl szukaj ikony kalkulatora jak wybierzesz już interesujący Cie model.
2. Kliknij w w/w ikonę kalkulatora przy konkretnym produkcie wówczas zostaniesz przekierowany do karty tego towaru.
Tam znajdują się pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru.
Po lewej stronie ekranu jest informacja o aktualnych stanach magazynowych z podziałem na kolor produktu.
3. Wybierz ilość jaka Cię interesuje i wpisz ją w polu "ilość"
4. Z roletki wybierz opcję zdobienia, a następnie...
PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
5. W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw X4) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji.
6. Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia.
7. Na dole strony jest informacja JAK ZAMAWIAĆ
Powodzenia!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120