KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

NOTESY zeszyty lub blok kartek z nadrukiem reklamowym

Kategoria NOTESY jak sama nazwa wskazuje zawiera notesy.
Bogata oferta dotyczy notesów kolorowych, wykonanych z papieru z recyklingu, notesów z dodatkową elastyczną gumką i kolorową zakładką.
Notesu w ofercie firmy NETRA.pl mają kartki gładki, są w linie, w kratkę lub bardziej fikuśne w delikatne falujące poziome kreski tworzące niejednolite linie - dające ciekawe złudzenie optyczne.
Notesu dzielimy na formaty A4, czyli ~297x210mm, najpopularniejszy typu zeszyt szkolny A5 ~148x210mm, A6 ~105x148mm.
Formaty notesów mają zbliżone wymiary do tych podanych powyżej, różnica jest w kilku milimetrach. Wynika to z okładek notesów, a nie kartek.
Notesy są klejone, bindowane, na spirali, z registrami.
Okładka notesu może być sztywna, czyli taka której nie złożymy, chyba, że niszcząc ją. Okładka miękka, czyli notes możemy zwinąć do tylnej kieszeni jeansów.
Są notatniki z uchwytem na długopis, albo i z długopisem dobranym kolorystyczne do okładki lub kolorowych dodatków, typu barwione krawędzie notesu lub gumki.
Posiadamy w ofercie notesy z zastrzeżonej kolekcji autorskiej, lub firmowej. Nasze notesy z importu mają eleganckie niestandardowe wykończenia lub dodatkową funkcję z kieszenią na wizytówki lub luźne notatki.
W sprawie kontaktu prosimy o e-mail na adres info@netra.pl lub telefon na infolinie 801-022-192, stacjonarny 33/812-56-17.
Korzystając z kalkulacji ON-LINE przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. TAK właśnie, wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

11.25 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

30.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120