KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Elegancki parasol wielopanelowy o różnej średnicy czaszy od 20cali do 30" z rączką zagiętą lub prostą miękką EVA lub drewnianą

Kategoria PARASOLE LASKA nieskładane mimo dwuznacznych skojarzeń mamy modele, które nie mają czasz składanych sekwencyjnie, a są niezwykle eleganckie i praktyczne. Są tu parasole typowe laski, czyli modele, które po złożeniu i spięciu czaszy tworzą prostą lub zagięta rączką. Mamy modele z drewnianą lub miękka EVA z czaszą wielopanelową ze stelażem wiatroodpornym z włókna szklanego lub bez tego. Najpopularniejsze modele są 8-panelowe, ale nie tylko takie możemy zaoferować. 16-paneli też proponujemy. Czasza jednokolorowa lub wielokolorowa. Zdarzają się modele z kwadratową czaszą - co jest niezwykle oryginalniej. Z elementami odblaskowymi lub obszyte kontrastową lamówką wokół czaszy, różnorodne łaczenia kolorystyczne na czaszy daje łatwość dobory modelu do Twojego logo. Każdy bryt może mieć inny kolor lub nawet inny nadruk. Oferta w firmie NETRA.pl jest niezwykle bogata, a możliwość kalkulacji nadruku dla danej ilości parasoli pozwala naszym obecnym i przyszłym klientom zorientować się w kosztach takiej kampanii reklamowej swojej formy.
Zatem zapraszamy do kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl.
Przy każdym produkcie jest ikonka KALKULATORA.
Kliknij w nią, wybierz ilość, miejsce nadruku, ile kolorów ma Twoje logi i już jesteś gotowy na koszty związane z zamówieniem.
Całe obliczenia zapisz korzystając z kolejnych ikonek znajdujących się po prawej stronie ekranu. Mamy dwa formaty zapisu - klasyczny PDF lub EML, który możesz modyfikować - dodawać treść.
Nie zapomnij sprawdzić dostępności danego gadżetu - nasze stany magazynowe znajdują się po LEWEJ stronie ekranu.
Zapraszamy!

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120