KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Butelki Pojemniki Bukłaki na wodę wykonane w całosci lub części z miedzi stali aluminium ultra lekkie zaskakujące kształcem lub ze skojarzeniami albo klasyczne w kolorze z design całego świata

Skoro dzisiaj bycie fit jest takie cool to dlaczego tego nie wykorzystać jako aktywny nośnik reklamy.
NETRA.pl doskonale umie klasyczny bidon plastikowy zmienić w aktywny pojemnik na napój izotoniczny z idealnie dopasowanym nadrukiem reklamowym.

Produkt reklamowy typu butelki pojemnik na płyny bukłaki na wodę to idealny gadżet dla każdego przedziału wiekowego. Bidony z naszej oferty netra.pl to nie tylko zbiór produktów. Każdy model po kliknięciu w ikonę kalkulatora zawiera swoją kartę, gdzie jest pełny opis modelu pod względem wymiaru, materiały, mamy możliwość kalkulacji ON_LINE usług znakowanie wg wytycznych technicznych na każdym produkcie wraz z polem zadruku.
Szeroka oferta proponowanych na stronie NETRA.pl materiałów promocyjnych oraz upominków reklamowych sprawia, że oczekiwania najbardziej wymagających klientów zostaną spełnione w 100%.
Nowoczesne bidony wykonane w całości lub części z miedzi stali aluminium ultra lekkie zaskakujące kształtem według trendów design całego świata. Bidon próżniowy to rewolucyjne rozwiązanie w zasięgu ręki.

Bidon z Twoimi danymi teleadresowymi, bądź hasłem reklamowym z logo będzie elementem promocyjnym marki oraz wzmocni znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta.

Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który Ci najbardziej odpowiada. Przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

8.17 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

8.02 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120