KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Butelki Pojemniki Bukłaki na wodę wykonane w całosci lub części z miedzi stali aluminium ultra lekkie zaskakujące kształcem lub ze skojarzeniami albo klasyczne w kolorze z design całego świata

Produkt reklamowy typu butelki pojemnik na płyny bukłaki na wodę to idealny gadżet dla każdego przedziału wiekowego. Bidony z naszej oferty netra.pl to nie tylko zbiór produktów. Każdy model po kliknięciu w ikonę kalkulatora zawiera swoją kartę, gdzie jest pełny opis modelu pod względem wymiaru, materiały, mamy możliwość kalkulacji ON_LINE usług znakowanie wg wytycznych technicznych na każdym produkcie wraz z polem zadruku.
Szeroka oferta proponowanych na stronie NETRA.pl materiałów promocyjnych oraz upominków reklamowych sprawia, że oczekiwania najbardziej wymagających klientów zostaną spełnione w 100%.
Nowoczesne bidony wykonane w całości lub części z miedzi stali aluminium ultra lekkie zaskakujące kształtem według trendów design całego świata. Bidon próżniowy to rewolucyjne rozwiązanie w zasięgu ręki.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120