KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

BALONY i inne DMUCHANE

Polecamy na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe lub w pomieszczeniu balony lateksowe z nadrukiem lub inne Dmuchane gadżety reklamowe z promocyjnym nadrukiem.
W naszej ofercie mamy bogata kolorystykę balonów w kolorach PASTELOWYCH METALIZOWANYCH oraz KRYSTALICZNYCH/PERŁOWYCH. Standardowe kolory balonów to biały, czarny, srebrny, złoty, żółty, różowy, czerwony, fioletowy, błękitny, niebieski, granatowy, zielony. Rozmiary balonów to: 11 cali, 12 cali, 14 cali i kształt serca. Dodatkowo w ramach zamówienia na pikniki rodzinne, szkolne itd. proponujemy mix kolorystyczny balonów. Minimalna ilość zamówienia balonów wynosi 100 sztuk. W przypadku realizacji wraz z nadrukiem w ramach jednego zamówienia realizujemy ten sam rodzaj i kolor nadruku. Zmiana koloru nadruku w obrębie jednego zamówienia jest opcją dodatkowo płatną i podlega wycenie indywidualnej.
Mamy również produkty dmuchane w niepowtarzalnych kształtach, które z pewnością po naniesieniu hasła promującego branżę uświetnia imprezę. Projekty wykonujemy gratis dla większościowi produktów promocyjnych z naszej oferty. Sprawdź ofertę cenową dla wybranego produktów, wraz z nadrukiem. Klikając w ikonę kalkulatora przejdziesz do karty produktu w celu wykonania kalkulacji on-line.

1.79 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120