KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Zeszyty notatniki bloki czyli notesy w różnym wydaniu i bardzo bogatej formie kolorystyce z dodatkami

Kategoria NOTESY zawiera wszelkiego rodzaju notatnik, notesy, zeszyty, notesik, plik karteczek w kolorowej okładce lub po prostu z klejonym grzbietem od góry. Okładki mamy sztywne lub giętkie - miękkie. Kartki w notatniku zszywane lub klejone. Mimo wielu modeli każdy służy do tego samego, czyli do zapisywania notatek w celu uniknięcia zapomnienia? Notesy w postaci portfolio są dodatkowo wyposażone w długopis lub kalkulator, zakładki na wizytówki lub kieszenie płaskie na koperty i inne luźne karteczki. Zeszyty występują we wszystkich możliwych formatach. Najpopularniejszy rozmiar to A5, czyli taki zeszyt szkolny. Ulubionym modelem naszych klientów to notes A5 z gumką dlatego właśnie te najpopularniejsze wzoru dostępne mamy w bogatej kolorystyce i formie. Z gumką bez gumki. Z kolorową tasiemką lub bez niej. Okładki z eko papieru lub makulatury to też bogata oferta.
Okładki jednokolorowe, eko lub cieniowane dostępne na naszej stronie NETRA.pl
I co dalej:
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie...
PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji.
Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia., ale na wczoraj to u nas i naszych klientów to standard :-)

11.25 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

30.09 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120