KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Smycze z dodatkami czyli w wersji z uchwytem na identyfikator z końcówką do telefonu ze złączką o różnych szerokości od 5mm do 30mm

W kategorii SMYCZE Z DODATKIEM mamy szeroka gamę klasycznych smyczy do identyfikatorów w wielu nietypowych wariacjach, ale również bidony z uchwytem zakończonym smyczą, selfi sticki z miejscem pod nadruk właśnie na smyczy. Mamy długopisy z uchwytem do smyczy lub w komplecie ze smyczą. Głośniki, etui na dokumenty - wszystkie produkty, z oferty NETRA.pl, które mają element smyczy są w tej grupie. Każdorazowo miejsce nadruku określone jest przy danym produkcie.
Szerokość smyczy są różne od najszerszej 30mm potem 25mm i kolejno co 5mm, czyli 20mm 15mm 10mm najcieńsze to 5mm. Najpopularniejsza metoda zdobienia na taśmie to druk sublimacyjny w opcji zdobienia jednostronnego lub dwustronnego. Dowolna ilość kolorów na całej długości smyczy (nadruk może być dwustronnie różny). Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę i to jest duży atut, bo drukujemy nawet zdjęcia, ale dotyczy to tylko druku sublimacyjnego. Pozostałe metody takie jak sitodruk lub transferdruk są wyceniane na podstawie ilości kolorów oraz maksymalnego pola druku, czyli wielkości.
Różne rodzaje końcówek typu złączka, uchwyt na komórkę, karabińczyk typu rybka, oraz wszystkie wymienione elementy razem. Albo smycze z elementami odblaskowymi w bogatej kolorystyce smyczy do wyboru.
Smycz bez względu na wyposażenie klasyczny karabińczyk typu rybka czy jakieś dodatkowe opcje typu złączki uchwyty na telefon to zawsze jest podstawowy element wyposażenia pracownika w firmie, gdzie wymagane są identyfikatory.

Chcąc dobrze wykorzystać te praktyczny produkt, w którym jest potencjał reklamowy musisz wiedzieć jaki rodzaj smyczy najbardziej pasuje do Twojej firmy. Pod uwagę należy brać zastosowanie produktu, budżet na kampanię promocyjną oraz co najważniejsze efekt finalny w chwili obdarowania potencjalnego lub stałego klienta takim gadżetem z Twoją reklamą lub danymi teleadresowymi wraz ze strona internetową.

Kryterium jest szerokość. Czy ma to być najszerszy model = 3cm, czy najpopularniejszy = 2cm, czy najcieńszy prawie niewidoczny = 1cm, ale z identyfikatorem spokojnie będzie spełniać swoja funkcję. Twoja firma chce by smycz wyróżniała się po godzinach pracy, czy pracownik z takim gadżetem na szyi powinien być dobrze postrzegany lub nie wyróżniać się?
Na wszystkie zagadnienia związane z procedurom zamawiania smyczy znajdziesz odpowiedź na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Lub po uprzednim kontakcie z handlowcem firmy NETRA Reklama. Infolinia 501-022-192.

Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu pozostaje przystąpić do realizacji. Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120