KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki reklamowe z nadrukiem promocyjnym. Porcelanowe. ceramiczne. Termiczne. Stalowe. Plastikowe.

W kategorii KUBKI są kubki reklamowe z nadrukiem promocyjnym wykonane z porcelany, ceramiczne, są termoizolacyjne z różna długością trzymania ciepła o zimna. Stalowe oraz plastikowe.
Aby zamówić KUBKI Reklamowe jako jeden z elementów Twoich działań marketingowych, w którym drzemie olbrzymi potencjał wizerunkowy powinieneś wiedzieć jaki model najbardziej pasuje do Twojej firmy.
Czy kubek z nadrukiem będzie doskonale komponował się z Twoją branżą i trafnie oddziaływał na świadomość marki konsumentów? Kubek z nadrukiem jest użytkowym produktem niezbędnym w codziennym życiu bez względu na to czy znajduje się w biurze, pracy, restauracji czy domu. Wszyscy z niego korzystamy. Zatem ceramika reklamowa z nadrukiem jest jednym z wielu idealnych produktów upominkowym w działaniach marketingowych. Obdarowany klient będzie używał go przez dłuższy czas, a Twoja reklama stanie się użytkowym dopełnienie dnia.

Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który najbardziej odpowiada założenia kampanii marketingowej i grupie docelowej odbiorców. Jeżeli wybór nie okazał się łatwy, zgłoś się do nas mailem lub telefonicznie, a handlowcy firmy NETRA.pl pomogą Ci. Napisz nam czy jedziesz na targi, czy to jest konferencja albo masz ważny jubileusz. Określ nam swój budżet to pomoże w wyborze produktu z odpowiedniej półki cenowej. Docelowa ilość jaką potrzebujesz pozwoli handlowcom przygotować ofertę dla danego przedziału ilościowego.
Jeżeli mamy już odpowiedni model spełniający Twoje potrzeby pod względem kolorystyki oraz fasonu kubka, filiżanki czy kufla u nas na stronie NETRA.pl możesz przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym nadrukiem.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120