KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SUBLIMACJA 10mm to taśma poliestrowa z pełno-barwnym drukiem jednostronnym lub dwustronnym

W kategorii SMYCZE SUBLIMACJA 10mm mamy smycze o szerokości 1cm, czyli 10mm z różnymi opcjami dodatkowymi. Smycz może być zakończona klasycznym karabińczykiem typu rybka, ale nie wszystkie modele. Niektóre mają końcówkę do telefonów komórkowych dodatkowo w wersji ze złączką, z uchwytem na identyfikator. Zdobienie jest metodą druku sublimacyjnego na białej płaskiej taśmie poliestrowej. Modele występują w wersji druku jednostronnego, gdzie rewers=lewa strona smyczy pozostaje biała, albo w wersji de-lux, czyli z drukiem dwustronnym, gdzie cała powierzchnia jest zadrukowana. Przy tym produkcie istnieje możliwość druku dwustronnie różnego, gdzie ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. I co najważniejsze cała powierzchnia jest zadrukowana według projektu Klienta. Drukujemy zdjęcia budynków, produktów danego producenta, soczyste owoce wraz z logo firmy dla wytwórców spożywczych. Jedynym ograniczeniem jest szerokość. Smycz po złożeniu ma +- 50cm. Dostarczamy gotowy produkt zszyty. Nie bierzemy towaru z magazynu. Bierzemy taśmę poliestrową, drukujemy na podstawie ZAWSZE uprzedni zatwierdzonego projektu graficznego. Tniemy na wymaganą długość, zszywany wg zamówionej opcji, najczęściej z karabińczykiem.
W przypadku tej opcji do kampanii promocyjnej smycz jest niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem ze względu na bogate możliwości projektowe, na tym towarze.
W przypadku wątpliwości czekamy na kontakt w formie wiadomości e-mail na biuro@netra.pl lub telefonu pod numer infolinii 801-022-192, tel. 33/812-56-17.

Przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120