KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kufle, pokale, szklanki do piwa

CERAMIKA Reklamowa - KUFLE, POKALE.
to produkty ceramiczne, używane w czasie wolnym od pracy, czyli w domu w restauracji, barach, pubach lub na każdym dobrze zorganizowanym evencie dla pełnoletnich. Dodatkowo z nadrukiem reklamowym według indywidualnego projektu kufel staje się świetnym nośnikiem reklamy.
KUFEL to produkt używany w czasie wolnym, czyli pozytywnie kojarzonym. Wystarczy dodać do tego logo z hasłem reklamowym albo dane teleadresowe i kufel staje się Twoi narzędziem wykorzystywanym w relacjach z klientem. Kufel reklamujący Twoją firmę będzie pozytywnie skojarzyć się z marką i wywoła uśmiech na twarzy i zbudujesz lojalność ze swoim klientem. Ceramika z nadrukiem staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość, bo zostaniesz zapamiętany.
Firma NETRA Reklama działająca w branży producentów ceramiki z nadrukiem przekona, że używanie KUFLA opatrzonego swoim logo to kapitalny gadżet reklamowo-promocyjny.

Przy różnorodności kufli oferowanych na stronie NETRA.pl polecamy naszą wyszukiwarkę z ikoną LUPKI. Dzięki tak zaawansowanej wyszukiwarce bez kłopotu znajdziesz potrzebny oraz zaspokajający Twoje oczekiwania produkt.
Zatem przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, często poetycki opis, wymiary takie jak wysokość pojemność i średnica, rodzaj materiału, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia. Nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.
WAŻNE korzystając z kalkulacji on-line szybko sprawdzisz koszty kufla szklanego i ceramicznego, z nadrukiem monochromatycznym lub wielokolorowym.

Informujemy, że w ofercie zebraliśmy sprawdzone artykuły producentów ceramiki reklamowej z importu dalekowschodniego oraz z naszej rodzimej produkcji europejskiej.
Na produktach ceramicznych, szklanych i porcelanowych wykonujemy nadruk w kilku technikach. Podczas przygotowania produkcji wybieramy technikę znakowania, od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy lub sublimacyjny, a skończywszy na kalce ceramicznej. Wszystkie te metody w końcowym procesie produkcji są wypalanej w wysokich temperaturach w piecach ceramicznych. Dzięki czemu produkty ceramiczne z naszej oferty można myć w zmywarkach mechanicznych to nadruk jest odporny. Rodzaj metody nadruku zależy od modelu ceramiki, ilości kolorów w projekcie oraz obszaru zadruku

Zalecamy klientom kampanie reklamową swojej firmy poprzez CERAMIKA Reklamowa - KUFLE z logo firmowym.
Taka promocja przedsiębiorstwa jest pozytywnie odbierana przez klientów z każdej branży od biuro-administracyjnej do budowlano-remontowej.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120