KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SUBLIMACJA 15mm to smycz z nadrukiem full color w opcji jednostronnym lub dwustronnym

W kategorii SMYCZE SUBLIMACJA 15mm mamy taśmę poliestrową z opcją nadruku w pełnym kolorze. Smycze ma szerokość 1,5cm, czyli 15mm oraz różnymi dodatki takie jak uchwyt na telefon, złączka, karabińczyk itd. Szczegółowy opis znajduje się przy każdym produkcie. Klikając w obrazem/ikonę kalkulatora zostajesz przekierowany do karty produktu z możliwością wykonania kalkulacji on-line. Ceny zmieniają się w zależności od ilości produktu. W przypadku druku sublimacyjnego na smyczach ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Zdobienie jest metodą druku sublimacyjnego na białej płaskiej taśmie poliestrowej. Modele występują w wersji druku jednostronnego, gdzie rewers=lewa strona smyczy pozostaje biała, albo w wersji de-lux, czyli z drukiem dwustronnym, gdzie cała powierzchnia jest zadrukowana. Możliwość druku dwustronnie różnego to kolejny atut tego produktu. Cała powierzchnia 1mb jest zadrukowana według projektu Klient. Drukujemy zdjęcia ekskluzywnych samochodów z nowej kolekcji dla salonów samochodowych. Drukujemy dla wszystkich Dilerów informację o promocjach danego modelu wraz z logo marki. Mamy również realizacje dla Banków, Biur pożyczek oraz salonów piękności. Każda branża chce mieć smycze, bo to fenomenalny nośnik reklamy i olbrzymie możliwości projektowe. Jedynym ograniczeniem jest szerokość. Długość jest zaskakująca, bo to 1mb w jednym produkcie. Produkcie wielorazowego użytku i dość długowiecznego. Smycz po złożeniu/zszyciu ma +- 50cm. Smycz może być zakończona klasycznym karabińczykiem typu rybka, ale nie wszystkie modele. Niektóre mają końcówkę do telefonów komórkowych dodatkowo w wersji ze złączką, z uchwytem na identyfikator. Możliwości jest wiele. Wszystkie w obrębie szerokości 15mm są właśnie w tej kategorii.
W przypadku planowanej bardziej lub mniej kampanii promocyjnej smycz jest niewątpliwie znakomitym rozwiązaniem ze względu na bogate możliwości projektowe, oraz dostępny progi cenowe.
Zawsze czekamy na kontakt w formie wiadomości e-mail na info@netra.pl lub telefonu pod numer infolinii 801-022-192, tel. 33/812-56-17.
Dostarczamy gotowe smycze - zszyty. Bierzemy taśmę poliestrową, drukujemy na podstawie ZAWSZE uprzedni zatwierdzonego projektu graficznego. Tniemy na wymaganą długość, zszywany wg wybranej opcji Klienta, najczęściej z karabińczykiem.

Przypominamy, że przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki opis, podstawowe wymiary takie jak szerokość i długość, rodzaj materiału, dostępne opcje dodatków oraz najważniejsze cena dla konkretnego przedziału ilościowego. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze kalkulatorowi cen on-line, który umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie NETRA.pl wraz z możliwością zapisania w/w obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego z indywidualnym znakowaniem dla konkretnej ilości.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120