KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Kubki termiczne stalowe plastikowe wykonane z bambusa lub słomy pszenicznej ekologiczne

Kategorii KUBKI termoizolacyjne Kolor to grupa produktów użytku codziennego z dodatkową funkcją nośnika reklamy w formie kubka.
Czy nie każdy pije w pracy?
Zatem musi mieć do tego jakieś naczynie. Jeden używa mega wielkiego kubka inny zaś subtelnej filiżanki. Niektórzy potrzebują mieć zawsze ciepły napój pod ręką i to tego najlepszy jest kubek termiczny.
Krótko mówiąc kubek to produkt codziennego użytku, wystarczy dodać do tego Twoje logo lub hasło reklamowe i banalny kubek staje się pożądanym upominkiem reklamowym rytualnego użytku każdego i w każdym miejscu, gdzie można się czegoś spokojnie napić.
Aby wykorzystać to naczynie, w którym drzemie olbrzymi potencjał reklamowy musisz wiedzieć jaki model kubeczka najbardziej pasuje do Twojej firmy. Chcesz mieć kubek, który zginie w tłumie konkurencji czy wolisz wybrać model charakterystycznym lub klasyczny, ale zaszaleć z nadrukiem. Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który Ci najbardziej odpowiada. Przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.
Zebraliśmy w ofercie sprawdzone artykuły producentów ceramiki reklamowej z importu dalekowschodniego oraz z naszej rodzimej produkcji europejskiej.
Duża oferta ceramiki reklamowej z nadrukiem. Przedstawiamy kompletną ofertę z dokładnym i przejrzystym opisem. Przy każdym kubku, filiżance czy szklance podajemy wysokość, szerokość oraz pojemność w mililitrach.
Przy każdym produkcie są szczegóły dotyczące tak istotnych informacji jak krótki, nierzadko poetycki opis, wymiary, materiał, dostępna kolorystyka oraz najważniejsze stany magazynowe aktualizowane kilka razy w ciągu dnia.
Aby Twoja kampania reklamowy była nie tylko widoczna w momencie jest akcji wybierz opcję promocji swojej firmy poprzez kubki reklamowe z logo firmowym. A jak się przekonasz, że taka promocja jest bardzo pozytywnie odbierana przez Twoich klientów, wróć do nas i rozważ rozszerzenie jej o kolejne modele, może filiżanki, albo kubek barwiony hydrocolorem lub multicolorem. Taki kubek będzie tylko u Ciebie. Z nami go stworzysz i na pewno wrócisz, bo kubek to pozytywny akcent na "dzień dobry".

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120