KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

BIUROWE artykuły dla firm, instytucji użytku publicznego oraz szkół

Czy jesteś świadomy tego, że najpopularniejszym gadżetem upominkowym jest właśnie wszelkiego rodzaju produkt biurowego użytku opatrzony logiem firmowym. Taki klasyczny produkt biurowy z nadrukiem staje się kapitalnym nośnikiem reklamy!
W biurze niezbędnym atrybutem codziennego użytku jest klasyczny długopis zestaw karteczek, blok o rożnych formatach lub notes, a z nadrukiem firmowym lub hasłem reklamowym staje się elementem promocji marki oraz wzmacnia znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta.
Jeżeli klasyczny długopis opatrzysz swoim znakiem graficznym i przekażesz go klientowi, możesz być pewien, że będziesz pozytywnie kojarzony, a Twoje logo stanie się elementem biura Twojego klienta.

Kategoria biurowe zawiera grupę produktów niezbędnych do funkcjonowania każdego biuro nie tylko perfekcyjnej Pani sekretarki, menadżera biuro, bądź asystentki.
Produkty biurowa są niezbędnymi artykułami dla ucznia oczywiście i uczennicy, studentki i studenta, nauczyciela ale także każdego pracownika biurowego, urzędnika i urzędniczki.
Zatem podsumowując artykuły z kategorii biurowe to produkty użytku codziennego i niezbędnego to prawidłowego funkcjonowania przy nauce i pracy.
Gdy mamy produkty pod ręką łatwiej jest nam funkcjonować, mamy szansę na porządek oraz więcej możliwości do skupienia.
Aby doskonale lub przynajmniej dobrze zorganizować pracę przy biurku polecamy kolejne ZAKŁADKI PRODUKTÓW, w których są artykuły takie jak pojemniki na biurko, wizytowniki biurowe lub osobiste, klipsy do notatek, teczki i organizery.

Na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model, który Ci najbardziej odpowiada. Przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

W swojej ofercie zebraliśmy artykuły biurowe sprawdzonych producentów oraz mamy import dalekowschodni, ale i ofertę z naszej rodzimej produkcji europejskiej.

0.55 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

11.25 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120