KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty na sosy do dressingu widelce elektryczne świece aromatyczne i ciepłe koce oraz standardowe otwieracze i scyzoryki nożyki w zestawie i solo

Czy gadżet reklamowy, a inaczej promocyjny nośnik reklamy może funkcjonować w każdej kuchni, w jej domowym zaciszu? Czy nie naruszy to spokoju ogniska domowego Twojego ważnego klienta? Oczywiście, że nie, bo funkcjonalność gadżetu używanego w domu z nadrukiem promocyjnym się nie wyklucza. Daj spokój z kolejna miarką zwijana do kasety. Zamów otwieracz do butelek z dodatkową fundacją podkładki. Oderwij się do standardowych produktów ze swojej branży i wybierz dla swoich kontrahentów produktu z nadrukiem swojej marki, które zabiorą do domu. Wtedy masz szansę, że będą o Tobie pamiętać nawet w chwili nie związanej z praca.
Produkty reklamowe użytku domowego lub w terenie. Szczególnie polecamy sosjerki zestawy woków komplety noży klasycznych lub nowoczesnych z ostrzem ceramicznym. Designerskie deski z drewna naturalnego z korą lub kamienne podkładki. Nowoczesne widelce grillowe na barbecue z termometrem w komplecie. Zaskakujące rozwiązania na przepis np. kubek z powierzchnią do pisania kreda lub mazakami. Zestawy serowe i klasyczne otwieracze z dodatkową funkcją zatyczki korkociągu z magnesem i wiele więcej. Produkty używane latem i zimą mają długą żywotność Twojej reklamy.
Aby łatwiej było Ci wybrać sprawdź jaki budżet marketingowy będzie optymalny, aby obdarować wszystkich najważniejszych klientów. Zatem polecamy sprawdzić wszystkie koszty związane ze znakowanie produktu w oparciu do ilość/nakład, który ma się stać Waszym gadżetem promocyjnym polecamy, skorzystać z kalkulacji ON_LINE na naszej stronie netra.pl. A jak to krótka instrukcja poniżej w treści:
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy i przypominamy, że firma NETRA Reklama projekty przygotowujemy GRATIS w ramach realizacji zamówienia.

4.42 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

26.78 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120