KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Piłki plażowe i na boisko frisbee paletki kije wachlarze balony i łapeczki prawdziwego KIBOLA

W tej kategorii teoretycznie znajdują się produkty sezonowe, bo na plażę, ale... tylko teoretycznie ponieważ piłki plażowe i inne artykuły dmuchane również idealne są jako produkty promocyjne na kryte pływalnie na baseny termalne, na stadionowe imprezy lub wszystkie eventy halowe. Kategoria to zawiera szeroka ofertę piłek dmuchanych w bogatej kolorystyce, jako jednokolorowy produkt lub wielokolorowe łączone z panelami różnokolorowymi naprzemiennie. Najmniejsza połka na średnicę 23 cm, ale są też giganty o średnicy ok. 40 cm. Wybór modelu zależy od potrzeb zamawiającego. Bardzo ważne jest, że w naszej ofercie produkty są zgodna z normą EN71. Certyfikaty dostępne na życzenie - dotyczy to nie tylko piłek ale wszystkich artykułów podlegającym w/w normie. W ofercie NETRA Reklama mamy kolorowe wachlarze z możliwością naniesienia zdobienia na obudowie lub jako cały wachlarz według indywidualnego wzornictwa klienta, czyli zamawiającego. Wszelkiego rodzaju zestawy do gier plażowych w formie kompletów oczywiście z możliwością naniesienia logo marki branżowej lub hasła reklamowego promującego Twoją firmę. Dmuchane koła do pływania i rękawki dla początkujących, pałki do wody. Torby leżaki ręczniki plażowe z możliwością wykonania nadruku, haftu lub z cała powierzchnią zadrukowaną metodą sublimacji na ręczniku. W przypadku sublimacji ręcznik nie traci swoich właściwości chłonnych w miejscu znakowania logo. Ręczniki z mikrofibry są bardzo chłonne i idealnie nadają się na basen, siłownię lub innego rodzaju fitness pod dachem lub w plenerze.
Zapraszamy do tej kategorii w celu rozpoznania naszych produktów pod względem dostępności, kolorystyki, wymiarów i pola zdobienia.
Skorzystaj ze wstępnej kalkulacji ON-LINE
Wybierz produkt Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz nazwę produktu, którego szukasz
Wybierz obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
Uzupełnij ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.

2.22 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

104.94 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

12.45 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120