KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

AKTÓWKI TECZKI OKŁADKI ekskluzywne i bardzo praktyczne upominki

W podkategorii AKTÓWKI TECZKI OKŁADKI znajdującej się w jednej z głównych kategorii SKÓRZANE ARTYKUŁY zamieściliśmy produkty biurowe w tzn. podróży czy wszelkiego rodzaju organizery notesy o formacie A4 teczki konferencyjne z ringiem, klipsem oraz zatrzaskiem zamykane na zamek oraz klasyczne teczki dokumenty, różnego rodzaju akta prawne lub też Wasze luźne notatki.
Zatem podsumowując po krótko artykuły w tej podkategorii to niezbędne produktu dla przedstawicieli handlowych, asystentów, menadżerów, ale także studentów i pięknych studentek.
Pamiętaj, że możesz wykonać kalkulację ON_LINE. Wybierz produkt - szukają w polu z ikoną LUPKA lub w tej kategorii. Kliknij w ikonę kalkulatora przy konkretnym produkcie wówczas zostaniesz przekierowany do karty tego towaru. Tam znajdują się pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru. Po lewej stronie ekranu jest informacja o aktualnych stanach magazynowych z podziałem na kolor produktu.
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Zapraszamy do testowania!

4.4 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120