KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Poligrafia - produkty wykonane z papieru

W kategorii POLIGRAFII znajdują się produkty związane z drukiem. I słusznie, ponieważ w uproszczony sposób możemy zdefiniować, że poligrafia zajmuje się wytwarzaniem druku.
Druk został oficjalnie wynaleziony w XV wieku przez Jana Gutenberga, niemieckiego rzemieślnika. Wówczas to był bardzo czasochłonny proces. Dzisiaj mamy w ofercie produkty takie jak wizytówki nie tylko dla wielonakładowych zamówienie w druku offsetowym, ale również dla mniejszych ilości w druku cyfrowym.
Przy składaniu zamówienia ważne jest dla naszych Klientów, że przygotowanie do druku oferujemy GRATIS, czyli w cenie realizacji bez dodatkowych kosztów. Projekty wykonujemy z materiałów dostarczonych od klienta.
Naszym najciekawszym produktem jest Miarka papierowa 1m o formacie 102cm x 2,5cm. Miarka występuje w wielu możliwościach druku od jednego koloru do 5 lub CMYK. Dużym zainteresowaniem cieszą się WAFLE, czyli podkładka pod kubek, szklankę, filiżanką bądź kufel. Ten produkt zdobył u nas wielką popularność, ponieważ na pokaźną powierzchnię reklamową co klasuje go na pierwszym miejscu praktycznego nośnika reklamy każdej filmy. Dodatkowo szeroka oferta wersji z drukiem jednostronnym lub dwustronnym, dodatkowo w wersji matowej lub błyszczącej znajduje coraz większą liczbę klientów. Każdy powinien chronić burko przed kubkiem z ciepłym napojem i WAFLE z naszej oferty do tego służą.
Dokładne ceny dla poszczególnych nakładów można skalkulować bezpośrednio przy produkcie.
INSTRUKCJA:
1. kliknij w ikonę kalkulatora
2. w polu ILOŚĆ wpisz ilość, którą chcesz zamówić
3. sprawdź, zdecyduj, zamów.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120