Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to użytkowe przedmioty oznaczone logo firmy lub treścią reklamową. Upominki, prezenty firmowe, produkty promocyjne, to artykuły używane w kampaniach marketingowych. Rozdawane w celu promocji firmy, marki lub produktu.


Wokół nas znajdziemy wiele gadżetów reklamowych w postaci długopisów, kubków, breloków, toreb czy notesów otrzymanych w celu utrwalenia przekazu marketingowego. Zazwyczaj oznaczonych logo, tekstem, znakiem graficznym lub zdjęciem.


Gadżet reklamowy to produkt przeznaczony do celów promocyjnych, rozdawany za darmo, bez żadnych warunków użytkowania. Pełni funkcję przypominania o firmie, marce, usługach lub innym celu marketingowym.Oferujemy produkty reklamowe z możliwością znakowania w dostępnych technikach.Stosujemy następujące nazewnictwo produktów reklamowych:


PRODUKT– to gadżet reklamowy danego rodzaju (model) w dostępnej odmianie kolorystycznej. Większość produktów ma indywidualne numery katalogowe (kod produktu).


WZÓR towaru – jest to pojedynczy produkt danego rodzaju z bieżącej dostawy, zapakowany jednostkowo tak samo jak cała partia towaru.


PRÓBKA towaru – jest to produkt z przykładowym znakowaniem (czasem bez znakowania). Pakowanie może się różnić od aktualnie dostępnych towarów w magazynie albo produkt będzie miał opakowanie zastępcze. Produkty takie są dostępne we wzorcowni gadżetów reklamowych w siedzibie firmy. Próbki towarów nie są przeznaczone do sprzedaży.


PROTOTYP produktu – jest to 1szt. danego towaru ze znakowaniem wykonanym tą samą techniką co docelowy nakład. Prototyp ma na celu potwierdzenie jakości towaru oraz znakowania przed zamówieniem całego nakładu. Koszty wykonania prototypu mogą być wysokie, ze względu na uruchomienie całego procesu produkcyjnego tylko dla 1szt. towaru.Produkcja

Gadżety reklamowe pochodzą z różnych stron świata. To nie tylko produkcja dalekowschodnia, ale również europejska czy krajowa. Wszystkie są dopuszczone do sprzedaży lub posiadają szczególne certyfikaty zgodności z normami, dopuszczające produkt do kontaktu z żywnością, dla dzieci w określonym wieku lub wolne od zanieczyszczeń.Termin realizacji

Termin gotowości towaru do wysyłki jest ściśle związany z pochodzeniem danej partii towaru oraz kanałami dystrybucji jakimi trafia do zamawiającego. W zależności od lokalizacji magazynu centralnego, standardowy termin dostawy towaru może wynosić od 1 do 30 dni roboczych. Dla indywidualnych zamówień importowych 90 do 120 dni. Większość produktów w standarowych ilościach jest dostępna w terminie ok. 2-10 dni roboczych.