KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Zestawy na przyprawy pojemniki na sałatki klipsy do żywności minutniki i bidony z wkładami

W tej kategorii staraliśmy się posegregować produkty wg zastosowania do użytku domowego, kuchennego, ale i w biurowej kuchni. I co najważniejsze wszystkie te produkty mogą pełnić funkcję gadżety promującego logo Twojej firmy. Każdy produkt z naszej oferty na stronie NETRA.pl ma zdefiniowany obszar znakowania. Produkt użytku domowego z brandingiem automatycznie staje się nośnikiem reklamy w zależności od formy nadruku. Ma znaczenie czy jest to nadruk samego logo czy zawiera również dane teleadresowe bądź wpadające w ucho hasło reklamowe znane z reklam telewizyjnych lub innych programów o gadżetach. Maksymalne pole znakowania zdefiniowane jest przy każdym produkcie z naszej oferty.
Co ważne w tej kategorii mamy artykuły do pracy do domu i nie tylko. Bo do wszystkich tych wymienionych miejsc niezbędne są pojemniki na drugie śniadanie w formie pudełka śniadaniowego torby termicznej lub shakera na sałatkę wraz z oddzielonym pojemniczkiem na sos i sztućce lub sam widelec. Mamy też galony na wodę z miejscem pod nadruk. Klasyczne bidony i mega designerskie kształty, geometryczne formy lub z dodatkowym wsadem chłodzącym na lód i owoce. Polecamy wszelkiego rodzaju zaparzacze w komplecie ze szklankami, eleganckie komplety na wszelkiego rodzaju kawę. Pojemniki nie tylko na sól i pieprze, na przyprawy, zestawy do drinków, deski do krojenia, produkty z wytrzymałego bambusa lub klasycznego drzewa lipowego. Wszelkiego rodzaju stojaki na wino z widocznym miejscem pod nadruk firmowego logo bądź ujmującego hasła reklamowego! Zwykłe otwieracze lub niezwykłe noże kelnerskie. Dla każdego coś ciekawego!
Aby sprawdzić wszystkie koszty związane ze znakowanie produktu w oparciu do ilość/nakład, który ma się stać Waszym gadżetem promocyjnym polecamy, skorzystać z kalkulacji ON_LINE na naszej stronie netra.pl. A jak to krótka instrukcja poniżej w treści:
A. Wybierz produkt który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, pamiętaj o potrzebach użytkownika oraz funkcjonalności upominku reklamowego z brandingiem firmowym. Szukaj to pole z ikoną LUPKI - wpisz słowo np. plecak lub wybierz produkt z tej kategorii.
B. Kliknij myszą w obrazek kalkulatora przy konkretnym produkcie.
C. Zostaniesz przekierowany do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje takie jak wymiary, kolory i opisu materiały dodatków ilości kieszenie. Po lewej stronie ekranu znajdują się informacje o dostępności produktów z podziałem na kolory.
D. Wpisz ilość jaką chcesz zamówić, wybierz opcję zdobienia (przy produkcie jest roletka wyboru).
E. Po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Szczegóły również na infolinii 801-022-192.

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120