KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

SUBLIMACJA 30mm to smycze z nadrukiem w pełnym kolorze z jednej lub z dwóch stron, czyli awersie i/lub rewersie

W kategorii SMYCZE SUBLIMACJA 30mm mamy najszersze smycze z nadruku w pełnym kolorze, na jednej lub z dwóch stron, czyli awersie i/lub rewersie. Dokładniej rzecz ujmując to drukujemy na płaskiej ZAWSZE białej taśmie poliestrowej, a potem zszywamy dodając odpowiednie wykończenia typu karabińczyk, złączka uchwyt do komórki itd.
Smycz ma szerokość 3cm, czyli 30mm z różnymi elementami, które łączyć ze sobą w dowolnym zestawieniu. Szczegółowy opis dotyczący wyposażenia smyczy w elementy dodatkowe znajduje się przy każdym produkcie. W celu sprawdzenia ceny oraz dokładnego opisu kliknij w ikonę obrazka kalkulatora. W karcie produktu można wykonać kalkulację on-line - krótka instrukcja poniżej:
1. W opcji kalkulacja ON-LINE najpierw wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania jako artykuł promujący firmę - szukają w polu z ikoną LUPKA lub w tej kategorii.
2. Kliknij w ikonę kalkulatora przy konkretnym produkcie wówczas zostaniesz przekierowany do karty tego towaru. Tam znajdują się pełne informacje dotyczące wymiarów, kolorów i opisu towaru. Po lewej stronie ekranu jest informacja o aktualnych stanach magazynowych z podziałem na kolor produktu.
3. Wybierz ilość jaka Cię interesuje i wpisz ją w polu "ilość"
4. Z roletki wybierz opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
5. W przypadku realizacji ze zdobieniem proszę o przesłanie materiałów, które mają być naniesione na produkt w wersji wektorowej, zapisane w *.cdr lub *.eps lub *.pdf (pracujemy w programie CorelDraw X4) w celu przygotowania poglądowego projektu do akceptacji.
6. Termin do potwierdzenia przy złożeniu zamówienia.
7. Na dole strony jest informacja http://netra.pl/jak-zamawiac

Ceny zmieniają się w zależności od przedziału ilościowego produktu. I tak im większa ilość, tym niższa cena jednostkowa towaru z indywidualnym nadrukiem. W przypadku druku sublimacyjnego na smyczach ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Jako producent smyczy reklamowych mamy modele występujące w wersji druku jednostronnego, gdzie rewers=lewa strona smyczy pozostaje biała, albo w wersji z drukiem dwustronnym, gdzie cała powierzchnia jest zadrukowana. Możliwość druku dwustronnie różnego to kolejny atut tego produktu. Na awersji mamy kolorowe zdjęcia, a na rewersie może być adres strona internatowa i inne dane teleadresowe. Lub w odwrotnej kombinacji. Ważne jest, że cała powierzchnia, czyli 1 metr bieżący (mb) jest zadrukowana według indywidualnego projektu Klient. Projektu firma NETRA Reklama na wszystkich modelach smyczy wykonuje GRATIS.

Mamy możliwości druku dowolnego zdjęcia wielokolorowego, obiekty sportowe, samochody rajdowe, team. Realizujemy smycze dla wszystkich organizacji, fundacji oraz stowarzyszeń. Dla wszystkich wymienionych instytucji możemy
wykorzystać smycz, ponieważ jest to idealny nośnik reklamy promujący dany program wdrożeniowe lub informacyjne dotyczące eventów i imprez sportowych itd. Duże możliwości projektowe to wyróżnia ten produkt. Długość jest zaskakująca, bo to 1mb (jeden metr bieżący, czyli 100cm o szerokości 3cm) w jednym produkcie!

Smycze reklamowe to produkty wielorazowego użytku i dość długowiecznego dodatkowo wielokolorowy.
Smycz po złożeniu/zszyciu ma +- 50cm. Smycz może być zakończona klasycznym karabińczykiem typu rybka, ale nie wszystkie modele. Niektóre mają końcówkę do telefonów komórkowych dodatkowo w wersji ze złączką, z uchwytem na identyfikator. Możliwości jest wiele. Wszystkie w obrębie szerokości 2,5cm są właśnie w tej kategorii.
Przy kampanii promocyjnej smycz jest niewątpliwie trafnym rozwiązaniem pod względem możliwości projektowych, oraz ze względu na przystępną cenę.
W sprawie kontaktu prosimy o e-mail na adres info@netra.pl lub telefon 33/812-56-17.

0.63 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120