KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Świecące pałeczki świeczki latareczki z klipsem ładowane usb ręcznie solarem na dynamo lub baterie

W tej kategorii LATARKI sklasyfikowaliśmy produkty świecące z diodą LED lub standardową, artykuły odblaskowe oraz gadżety uzupełniające wcześniej podany opis :-). Mamy tutaj zabawne świecące pałeczki, czyli podłużną małą tubę z dioda wewnątrz, a kolorowa obudowa daje światło według zabarwionego korpusu. Świeczki o klasycznym znaczeniu oraz elektryczne i na bateria, na wejście USB też mamy. Latareczki z klipsem do czapeczki lub klamry bluzy. Latarki ładowane przez port usb lub na dynamo z możliwością ręcznego kręcenia korbką i wtedy mamy światłość napędzana siłą naszych mięśni? Ręcznie czy nie są i z solarnym panele, czyli bardziej nowoczesne. Na dynamo lub baterie zawsze świecą gdy tego potrzebujesz?
Sprawdź minimalna ilość zamówienia hurtowego lub zdecyduj się na mniejsza ilość po wyższej cenie. Wybór to Twoja decyzja. NETRA.pl aby Ci to ułatwić proponuje skorzy\stać z kalkulatora ON-LINE.
Kliknij w mini rysunek kalkulatora - taka tam grafika. Wybierz ilość. Wybierz opcję z nadrukiem, grawerem lub towar bez nadruku reklamowego. Zapisz obliczenia - patrz po prawej stronie na dole ekranu. Mamy format EML i PDF.
Zgłoś się do nasz po projekt i ciesz się swoim nośnikiem reklamy.

0.72 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

3.51 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.62 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

9.93 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120