KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty niezbędne dla podróżujących zestawy samolotowe w tym zatyczki i poduszki pojemniki i blokady torby na kółkach etykiety bagażowe zawieszki adresowe adaptery przejściówki wagi paski portfele i etui na paszport i bilety

Kategoria TORBY WALIZKI ZESTAWY PODRÓŻNE to praktyczny zbiór, który zawiera artykuły używane w trakcie przemieszczania się - inaczej podróży. Od wieków dawna walizka używana była jako podręczny tobołek mieszczący przedmioty codziennego użytku niezbędne dla wędrowca przemierzającego bezdroża pieszo, konno lub powozem. Dzisiaj walizka, kiedyś tobołek to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań na nasze bibeloty. Na słowo WALIZKA kojarzymy prostopadłościan o dość płaskich ścianach, składający się z dwóch elementów na zawiasach z lekko zaokrąglonymi rogami. Ale w erze dobrobytu walizka ma olbrzymią ilość funkcji. Jest na kółkach lub bez kółek. Z zamkiem szyfrowym lub też bez. Z wysuwaną rączką, z włókna szklanego bardzo trwałego, co jest zaletą w trakcie podróży samolotem, gdzie porty lotnicze specjalizują się w "testowaniu" wytrzymałości naszych biednych bagaży! Ale walizki to też etykiety adresowa papierowe lub bardziej ekskluzywne z naturalnej skóry bądź metalowe. Worki marynarskie to też zestaw podróżny. Kosmetyczki z pojemnikami na płyny o dopuszczalnej pojemności według przepisów lotniczych - wszystko ze względu bezpieczeństwa? Dodatki do podróży to także uniwersalne adaptery. Przystosowany do użytku w Europie, USA/Japonii, Australii/Chinach. Spełnia wszystkie międzynarodowe standardy i normy bezpieczeństwa. Bezpieczny nawet dla dzieci z niezbędnymi atestami. Zatem zapraszamy.
Kalkulacja ON-LINE do dyspozycji od zaraz. Skorzystaj z ikony kalkulatora i policz za ile, gdzie umieścimy Twoje logo i na kiedy?

17.58 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120