KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Czapki wielopanelowe na zatrzask rzep i bez regulacji dziecięce unisex i kolorowe

W naszej kategorii ODZIEŻ TEKSTYLIA CZAPKI Z DASZKIEM jak sama nazwa wskazuje czapki z daszkiem, czyli bejsbolówki. Ofertę uzupełniliśmy również o kapelusze wykonane z bawełny i słomkowe. Damskie, męskie i unisex. Daszki przeciwsłoneczne w bogatej kolorystyce. Czapki z daszkiem są wielopanelowe, wykonane z jednego lub kilku rodzajów tkaniny. Większość czapek ma w standardzie regulację obwodu głowy za pomocą klipsa lub plastikowych zatrzasków. Mamy również czapki dla dzieci, gdzie w opisie jest konkretna informacja, że jest to produkt mniejszy właśnie dla dzieci. Szczegóły dotyczące dostępności towaru, czyli aktualnych stanów magazynowych z opcja wysyłki w 24 godziny bez zdobienia - po kliknięciu w ikonę kalkulatora konkretnego produkty. Ta informacja znajduje się po lewej stronie ekranu przy kolorystyce.
Dodatkowo przypominamy, że bby sprawdzić cenę wybranego produkty wraz ze zdobieniem polecamy skorzystać z kalkulacji ON-LINE bezpośrednio na naszej stronie internetowej NETRA.pl.
Wybierz ilość jaka Cię interesuje, potem z roletki opcję zdobienia, a następnie... PATRZ po prawej stronie na dole ekranu - to co zostało skalkulowane możesz zapisać w dwóch formatach jako EML (wiadomość mailowa) lub w formacie PDF z linkiem do tej konkretnej kalkulacji.
Oczywiście terminy realizacji ustalane są na bieżąco dla każdego na wczoraj :-) według życzeń.

4.65 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.27 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.38 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

0.38 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

2.3 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

4.1 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120