KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Produkty wycofane ze sprzedaży

Gadżety Reklamowe tymczasowo niedostępne lub wycofane ze sprzedaży. W przypadku produktów które występują w wielu kolorach możliwe, że tylko jeden z kolorów jest już niedostępny, czyli nie będziemy mieć go w ofercie kolorystycznej - pozostałe kolory będą w dalszym ciągu przypisane do swoich kategorii. Stany magazynowe potwierdzające dostępność danego towaru widoczne są po lewej stronie ekranu przy konkretnym produkcie.
Niektóre, z tych upominków reklamowych mają ciekawe zdjęcia z realizacji lub bardzo ładną kompozycję. Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć w poszukiwaniu inspiracji do realizacji na kolejną kampanię promocyjną firmy.
W kategorii Sprzedane znajdują się również produkty sezonowe, np. artykuły świąteczne, tekstylia sezonowe, materace dmuchana i inne towary na lato. Bombki i inne ozdoby na choinkę z ciekawymi realizacjami, które są dostępne w zimowym okresie roku. Torby na prezent z motywem gwiazdki bądź płatków śniegu albo kolorowym bałwanem, albo nawet cały sprzęt niezbędny do tego aby kule śniegowe stały się bałwanem, czyli pluszowa marchewka, filcowy kapelusz, plastikowe guziczki czarne oraz szalik z dzianiny. Produkty na sezon letni, czyli klapki typu japonki, pareo kapelusze słomiane, materace dmuchane i inne kolorowe upominki reklamowe z idealnym miejscem pod nadruk. Tak aby Twoje logo lub hasło reklamowe było widoczne i dobrze kojarzyło się pozytywnie.
Większość z tych produktów ma swoje zamienniki dostępne w aktualnej ofercie. Zapytaj o wybrany produkt. Zaproponujemy podobny wraz z możliwością znakowania wg odpowiedniej techniki.

5.7 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120