KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Shakery Butelki Pojemniki Bukłaki na wodę wykonane z atestowanych tworzyw bez BPA z Tritanu plastiku PP PET 05 07 itd. to dla tego co wie :-)

Znane shakery lub klasyczne butelki albo pojemniki i bukłaki na wodę wykonane z atestowanych tworzyw bez BPA z Tritanu plastiku PP PET 05 07 to popularny produkt promocyjny w bardzo użytkowym wydaniu. Przedział cenowy sprawia, że jest to idealny produkt reklamowy na każdy budżet marketingowy.
Bidon bez względu na materiał z jakiego jest wykonany, ale WAŻNE, że jest z Twoimi danymi teleadresowymi, bądź hasłem reklamowym z logo będzie elementem promocyjnym marki oraz wzmocni znajomość produktu i dostawcy w oczach odbiorcy - klienta. Ilość kolorów w obrębie danego modelu sprawia, że bez względu na kolorystykę firmową uda Ci się dopasować model do potrzeb Twojej firmy i funkcjonalność dla Twojego klienta.
Ważnym aspektem w trakcie wyboru produktu z tej kategorii jest pojemność, od 250ml, czyli klasycznej szklanki, bo tyle ma szklanka z czasów PRL. Do litrowych gigantów. W momencie wyboru pamiętaj, że bidon o pojemności 500ml to waga ponad półkilogramowa. Dla biegaczy to minimalne obciążenie lub konieczne zaopatrzenie na drogę. Jeżeli wielkość, model i ilość kombinacji sprawia Ci trudność przypominamy, że na naszej stronie internetowej NETRA.pl masz możliwość wybrać model samodzielnie po kliknięciu w kalkulator i już wiesz, który Ci najbardziej odpowiada. Potem możesz również samodzielnie przygotować kalkulację ON-LINE w celu weryfikacji kosztów pod względem ilości koloru nadruku wybranego modelu i co najistotniejsze pod względem obszarem zdobienia, Dostępność na magazynie na dzień dzisiejszy tylko u nasz on-line. Oraz co najważniejsze nasz łatwy w obsłudze kalkulator cen on-line umożliwia wycenę produktów bezpośrednio na naszej stronie wraz z możliwością zapisania obliczeń w dwóch formatach PDF oraz do edycji w EMLu.
Zapraszamy do sprawdzenia kosztów gadżetu reklamowego wraz z indywidualnym znakowaniem.

2.88 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120