KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Latarka na dynamo, czyli z korbką do ręcznego naładowania lub z wejściem usb do ładowania przez komputer

W tej kategorii LATARKI NA DYNAMO USB mamy produkty świecące dzięki sile Twoich osobistych mięśni. Nieźle co? Jak to działa. Banalne, zabawne i ciekawe zarazem. Przy takiej latarce mamy klasyczna korbkę do kręcenia. Bierzemy w łapki wspomniana korbeńkę kręcimy ZAWSZE zgodnie ze wskazówkami zegara (Panią proponujemy poćwiczyć, ale wiemy, że migiem dadzą radę, nawet niektórzy Panowie będą potrzebować poćwiczyć). Wracając do tematu opisania jak to działa. Kręcimy korbką i mamy światłość. Intensywny strumień jasności mamy dzięki zastosowanym diodą LED. To właśnie one sprawiają, że ciemność znika. Zdarzyło Ci się, że wyłączyli prąd, a tu brak zapałek, bo nie palisz. Nie ma też zapalniczki lub gaz się ulotnił? Z latarką na dynamo ciemnota Ci nie grozi. Latarki ładowane przez port usb z diodą jedną trzema lub więcej też posiadamy w ofercie. Bogatej pod względem kolorystycznym i pod względem kształtów. Dostępne produkty dla każdego pod względem rożnych półek cenowych. WAŻNE przy wyborze produktu jego cena jest adekwatna względem jakości. Nie zalecamy oczekiwać MERCEDESA w cenie MALUCHA :-)
Sprawdź to sam pod względem minimalnej ilość zamówienia hurtowego lub zdecyduj się na mniejsza ilość po wyższej cenie. Wybór to Twoja decyzja. NETRA.pl aby Ci to ułatwić proponuje skorzystać z kalkulatora ON-LINE.
Kliknij w mini rysunek kalkulatora - taka tam grafika. Wybierz ilość. Wybierz opcję z nadrukiem, grawerem lub towar bez nadruku reklamowego. Zapisz obliczenia - patrz po prawej stronie na dole ekranu. Mamy format EML i PDF.
Zgłoś się do nasz po projekt i ciesz się swoim nośnikiem reklamy.

0.73 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

1.83 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120