KOLORY

DOSTĘPNA ILOŚĆ:

CENA:

-

TERMIN WYSYŁKI TOWARU:

do dni roboczych

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZE ZNAKOWANIEM:

do dni roboczych
ILOŚĆ TOWARU: szt.
DLA BUDŻETU: PLN.
Zatwierdź Usuń

Torby na zakupy z dodatkową funkcją składania w ciekawy kształt lub z zapięciem i kieszonką jednokolorowe lub wielokolorowe dostępne w szerokiej rozmiarówce zawsze z jakimiś uszami

Podkategoria Torby SKŁADANE to zbiór toreb na zakupy z dodatkową funkcją składania w ciekawy kształt na przykład w kulkę tworząc kształt owocu lub z zapięciem na rzep albo praktyczny karabińczyk. Wybrane torby posiadają dodatkową kieszonkę na drobne zamykana na zamek błyskawiczny. Modele są w wersji jednokolorowej lub wielokolorowe. Dostępne w szerokiej rozmiarówce od formatu A4 do zdecydowanie większych. Jedno jest niezmienne torby na zakupy czy składane czy nie zawsze są z jakimiś uszami.
Na naszej stronie jest opcja kalkulacji on-line. Korzystając z ikony kalkulatora po kliknięciu w karcie wybranego produktu można sprawdzić cenę dla konkretnej ilości, miejsca nadruku oraz ilości kolorów zdobienia. Potem wszystko zapisać za pomocą kliknięcia w ikony EML lub PDF. Ikony znajdują się po prawej stronie ekranu, poniżej wykonanych obliczeń. Zapraszamy.

4.72 zł/szt.

Dla ilości:

szt.

                      

Ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Pokaż na stronie:  24 48 90 120